Leslie Apartments Budapest

Leslie Apartments Budapest
Leslie Apartments BudapestLeslie Apartments Budapest
Leslie Apartments BudapestLeslie Apartments Budapest

Leslie Apartments Budapest bemutatkozása

A Leslie Apartments a Duna partjától mindössze pár perc sétára helyezkedik el, a város pesti oldalán, és légkondicionált stúdiókkal, zárt parkolóval és a közelben számos sportolási és szórakozási lehetőséggel várja vendégeit.

Hotel Napfény Zalakaros - Senior ajánlat 60 év felettieknek
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Leslie Apartments Budapest vélemények

Átlagos 2018. június 3.barátokkal járt itt
Külföldi ismerősünk számára foglaltunk itt szállást. Mivel a környéken lakunk, mi régóta ismertük ezt az apartmanszállót, annak ellenére, hogy a kapura/épületre nincs kiírva láthatóan a neve, évekkel ezelőtt még valami más néven futott, talán az utcának nevet adó Victor Hugo Apartman volt?
Leslie Apartments Budapest - Külső képLeslie Apartments Budapest - Külső kép
Átlagos 2018. május 4.a párjával járt itt
Olvastam róla korábban értékeléseket, nagyjából azt kaptam amit vártam. Nem egy luxus apartman, de közel a belváros, a Dunapart, jó a közlekedés, könnyen megközelíthető és egy éjszakára tökéletes volt. Nagy előnye a terasz, reggel ki lehetett ülni ébredezni és reggelizni.
2017. december 27.a párjával járt itt
A személyzet igen készséges volt. Közel van a Trófea-étterem. Az ágy igen kényelmetlen, kemény volt. A fürdőszobában nincs padlóösszefolyó, a zuhanyfüggöny rövid
Ma reggel fogtunk egy csótányt! ! ! ! ! ! A troli pont az épület előtt áll meg. Nincs kiírva a bejáratra a hotel neve!
Szörnyű 2015. augusztus 10.egyedül járt itt
A szoba koszono viszonyban sem volt a honlapon latott kepekkel. Osdi, lelakott szoba, cigiszag fogadott bekoltozeskor. Hajnal negy orakor iszonyat zajra ebredtem, egy reszeg tarsasag betorte az ajtot, az uveg milliora tort. Ket oran keresztuil tartott a takaritas, mire nagy nehezen elaludtam, jottek a takaritonok, akik pedig nem tudtak normal hangon beszelgetni, csak uvoltve.
Átlagos 2014. szeptember 9.családjával járt itt
Apartman szállás, nem túl igényes egyének számára tokéletes megoldás. Fo elony, hogy a városkozpontban található, kozelben bevásárlokozpont, számos étterem,Duna part, kozlekedés szintén kiváló. Ětkezés - onellátás formájában, az ehhez szukséges eszkozok a szobán találhatók: /mikró, huto, tányérok, poharak, evoeszkozok, sutolap/.
Szörnyű 2013. december 14.egyedül járt itt
Vékony, műszálas takarót adtak télen. Nem volt sötétítő függöny az ablakon. Az ablak mellett fújt be a hideg szél, mert nem volt jó a szigetelés, egész éjjel nagyon fáztam, míg fel nem vettem a kabátom. Az ágy kemény és kényelmetlen volt. A WC-ben éjjel hangosan csörgedezett a víz, de ha lehúztam a WC-t, akkor 1 órán belül nem lehetett újra öblíteni.
Átlagos 2013. április 25.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon kedves és készséges volt. A szállás hiányossága, hogy a mai világban nem lehet fizetni bankkártyával csak készpénzzel. A szoba tiszta, de nagyon retrós volt. Az ágynemű viszont szörnyen műanyag anyagból volt. Ez elég kellemetlen, főleg melegben. Az épület jó helyen van, könnyen elérhető minden.