kittyke77

kittyke77 adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2014.09.09

2014. június 5.barátokkal járt itt
Egy hosszúhétvégét toltottunk itt, alapjában mindennel elégedettek voltunk, kivéve az idojárás /bár ez nem a szállástol fugg, viszont rossz ido esetén megoldás volt a szállodában találhato jacuzzi használata, mindekozben a kinti tájban gyonyorkodve/. Ajánlom azoknak, akik a város nyuzsgésétol távolabb szeretnének pihenni, elony, hogy a tó kozvetlen a szálloda mellett találhato.
2014. szeptember 3.családjával járt itt
Nagyon szép, kellemes hely, egyetlen dolog ami kicsit zavart a szálloda és furdorész kozotti megtett út, valamint a benti furdo résztol a bufék és mellékhelységek megkozelítése elég bonyodalmas, idosebb korosztály részére kifejezetten fárasztó,valamint a legtobb ember bolyongott :). Osszességében azonban elégedettek voltunk, sok élménnyel lettunk gazdagabbak.
Felhasználó fényképei:
Danubius Hotel Gellert Budapest -
Átlagos 2014. szeptember 9.családjával járt itt
Apartman szállás, nem túl igényes egyének számára tokéletes megoldás. Fo elony, hogy a városkozpontban található, kozelben bevásárlokozpont, számos étterem,Duna part, kozlekedés szintén kiváló. Ětkezés - onellátás formájában, az ehhez szukséges eszkozok a szobán találhatók: /mikró, huto, tányérok, poharak, evoeszkozok, sutolap/.