Dunai szél Budapest

Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Dunai szél Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Érdekes 2022. május 16.egyedül járt itt
Már napok óta kivet az ágy, éjszaka rémálmok gyötörnek, amikor lucskosan és magamat karmolva arra ébredek, hogy a lelkiismeretem vádol, miközben rámmutat csontos kezével, hogy "és voltál már ZigZag kedvenc szobránál? " Én meg minden nap beígérem, hogy de, de megyek, aztán jön a következő éjszaka és az újabb rémálom. .
Dunai szél Budapest - Külső képDunai szél Budapest - Külső képDunai szél Budapest - EgyébDunai szél Budapest - Külső képDunai szél Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Érdekes 2022. április 30.kollégákkal járt itt
Egy újabb szobor a sok-sok közül a Dunakorzón. Fogalmam sem volt, hogy az alkotás címe Dunai szél, én csak úgy hívtam, hogy a lány a szállodánál. Érdekes a története, ahhoz képest, hogy szobor, elég sokat "mozgott". Pátzay Pál szobrászművész 1934-es alkotása eredetileg is köztéri szobornak készült, és majdnem a mostani helyén, a Dunakorzón állították fel, ahonnan 1950-ben helyezték át a Dagály strandfürdő területére.
Dunai szél Budapest - EgyébDunai szél Budapest - EgyébDunai szél Budapest - EgyébDunai szél Budapest - EgyébDunai szél Budapest - Egyéb