George Bush szobra Budapest

George Bush szobra Budapest
George Bush szobra BudapestGeorge Bush szobra Budapest
George Bush szobra BudapestGeorge Bush szobra Budapest

George Bush szobra Budapest bemutatkozása

Máté István bronz alkotása, melyet 2020. október 27-én avattak fel. Bush elnök az Amerikai Egyesült Államok 41. elnöke 94 évesen hunyt el. Egy hatéves kislánynak a következő tanácsot adta: "freedom, happiness and have a long life".

Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Hotel Yacht Siófok - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Hotel Yacht Siófok

George Bush szobra Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Érdekes 2022. október 22.egyedül járt itt
A Szabadság tér ikonikus, minden irányból körbebástyázott, szuperbiztosított épülete az Amerikai Egyesült Államok nagykövetsége. Ha a követség tőlünk jobbról van, akkor a tér végén, a lombos fák árnyékában találjuk Bush elnök szobrát is. A két Bush közül az idősebb és az érdemlegesebb, persze, róla van szó.
George Bush szobra Budapest - EgyébGeorge Bush szobra Budapest - EgyébGeorge Bush szobra Budapest - EgyébGeorge Bush szobra Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
Érdekes 2022. október 13.egyedül járt itt
A Szabadság térre amerikai elnökök lépnek be. Ronald Reagan a parlament felől jön, és róla már meg is emlékeztünk, George H. W, Bush pedig az amerikai követség felől közelít. Fontos az a két középső betű, mert így lehet megkülönböztetni apát és fiát, az USA 41. és 43. elnökét.
George Bush szobra Budapest - Külső képGeorge Bush szobra Budapest - EgyébGeorge Bush szobra Budapest - Külső képGeorge Bush szobra Budapest - EgyébGeorge Bush szobra Budapest - Külső kép