Ijász fiú szobra Budapest

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Ijász fiú szobra Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. október 23. járt itt
Ezt a szobrot én javasoltam még nyáron, amikor a MOM Park Bevásárlóközpontban jártam júliusban. A Pláza mögött van egy szép parkos rész - a MOM Park sétány - új építésű lakóházakkal, irodákkal, van egy vegán cukrászda is, és itt láttam meg az Íjász szobrát. Miért érdekes az íjával a Napot vagy a felhőket, esetleg a csillagokat célzó ifjú?
Ijász fiú szobra Budapest - EgyébIjász fiú szobra Budapest - EgyébIjász fiú szobra Budapest - EgyébIjász fiú szobra Budapest - EgyébIjász fiú szobra Budapest - EgyébIjász fiú szobra Budapest - EgyébIjász fiú szobra Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
Átlagos 2022. augusztus 2.egyedül járt itt
Megláttam, hogy itt van fent ez a szobor, szűzen, vélemény nélkül, és faragatlan tahósávomat mélyen szégyellve, hogy még soha nem hallottam róla, azonnal el is iszkoltam a Csörsz utcába, a MOM Park mögé, hogy felfedezzem. . . nos, szóval. . .
Ijász fiú szobra Budapest - Külső képIjász fiú szobra Budapest - Külső képIjász fiú szobra Budapest - Külső képIjász fiú szobra Budapest - Külső képIjász fiú szobra Budapest - EgyébIjász fiú szobra Budapest - Külső képIjász fiú szobra Budapest - Külső kép