Kolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest

városi Szobor közül
Szobor
Kolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest
Kolodko: Vissza a jövőbe miniszobor BudapestKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest

Kolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest bemutatkozása

Mihail Kolodko (Kolodkó Mihály) ukrán-magyar szobrászművész, aki apró szobrairől ismert, melyekkel számtalan helyen találkozhatunk a városban. A Vissza a jövőbe filmek DeLorean-jára emlékeztető kisautója 2023 februárjában kapott helyet a Keleti pályaudvarnál. Az autó különlegessége, hogy teteje felnyitható, kerekei pedig vízszintesen helyezkednek el.

Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
2024.11.03-ig
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros

Kolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2023. március 20. járt itt
Megírtam az értékelést, éppen végeztem volna vele, mire elszállt "Server Hangup" felkiáltással. Másodjára rövidre fogom. A Keleti pályaudvar előtt látható a közkedvelt Kolodko Mihály újabb alkotása. Egyik oldalról felnyitható ajtajú és tetejű kisautó, ami szerintem Trabantra hasonlít, de a skillje alapján a Vissza a jövőbe film DeLorean-jére emlékeztet, bár annak mindkét oldalról fel lehetett nyitni az ajtaját a tetejével együtt.
Kolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - Egyéb
2076
Kihagyhatatlan 2023. február 25.egyedül járt itt
Na, az ilyenfélének, mint én, természetesen kötelező zarándoklat egy-egy új Kolodko-szobor. Annyi báj, szellem, üzenet van a kis alkotásokban, hogy képtelenség őket nem szeretni. Sokan itt-ott letrabantozták ezt a kis mütyűrt, meg jött a szokásos hátsóudvari szél is, hogy ez nem művészet, hanem szégyen, de ez nem rongál semmit a művész szobrain, sőt!
Kolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Vissza a jövőbe miniszobor Budapest - Külső kép