Medve szobor Budapest

Ensana Thermal Hévíz
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Medve szobor Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Érdekes 2022. június 29.egyedül járt itt
Már mosolygok, amikor a friss értékelések között meglátom Ugor újabb beszámolóját, mert általában csak mi ketten szoktunk szobrokról írni itt, és úgy tűnik, mintha egymás nyomában járkálnánk keresztül-kasul a fővárosban.
Medve szobor Budapest - EgyébMedve szobor Budapest - EgyébMedve szobor Budapest - EgyébMedve szobor Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
Érdekes 2022. június 28.egyedül járt itt
Ez a medve szobor tulajdonképpen egy kút és a Nagy Imre téren áll, a Külügyminisztériumtól nem messze. Ha nem látnád, hogy kút, olyannak tűnne, mint aki a dolgát végzi éppen, de így más értelmezést kap, talán őrzi a vizet, a világ egyre fogyó kincsét. Vagy csak egyszerűen szomjas. Meleg van.
Medve szobor Budapest - Külső képMedve szobor Budapest - Külső kép