Puskás Ferenc szoborcsoport Budapest

Szalajka Fogadó Szilvásvárad
54.910 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel

Puskás Ferenc szoborcsoport Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2023. november 16.a párjával járt itt
Kedves kis szoborcsoport áll a Bécsi út kiszélesedő, sétányként kialakított részén. Puskás Öcsit formázták meg, öltönyben, aki három kisfiúnak mutat egy labdatrükköt, vagyis pontosabban dekázást. A fiúk - olyan 8-12 éves formák lehetnek - elbűvölve nézik a nagy mestert, a nagy példaképet.
Kihagyhatatlan 2022. július 1.egyedül járt itt
Ez a szobor, pontosabban szoborcsoport Óbudán, a Kolosy piac mögötti szakaszon, a Bécsi úton található. A bronzból készült alkotás hazánk legismertebb focistáját, sőt a nemzetközi szinten is az egyik legismertebb magyar embert, Puskás Ferenc "Öcsit" ábrázolja 3 fiú társaságában. 2013-ban avatták fel ünnepélyes keretek között, jelentős média figyelem mellett.
Puskás Ferenc szoborcsoport Budapest - EgyébPuskás Ferenc szoborcsoport Budapest - EgyébPuskás Ferenc szoborcsoport Budapest - EgyébPuskás Ferenc szoborcsoport Budapest - EgyébPuskás Ferenc szoborcsoport Budapest - EgyébPuskás Ferenc szoborcsoport Budapest - Egyéb
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 686 városban járt márFelfedező - 2247 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43146 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. június 10.egyedül járt itt
Bevallom, nem az én ötletem volt, az ittjartam-on találtam a címszót. Azt is bevallom hogy nem tudtam róla. Így hát elmentem megnézni. Budapesten lakom, villamos odavisz. Szóval, van ez a Promenádnak nevezett hely Óbudán. jelenleg a cím Bécsi út, de itt valami kialakítás készül, a környék formálódik.
Puskás Ferenc szoborcsoport Budapest - Külső képPuskás Ferenc szoborcsoport Budapest - Külső képPuskás Ferenc szoborcsoport Budapest - Külső képPuskás Ferenc szoborcsoport Budapest - EgyébPuskás Ferenc szoborcsoport Budapest - EgyébPuskás Ferenc szoborcsoport Budapest - Külső képPuskás Ferenc szoborcsoport Budapest - EgyébPuskás Ferenc szoborcsoport Budapest - EgyébPuskás Ferenc szoborcsoport Budapest - Külső kép