Rendőr szobor Budapest

Így is ismerheted: The fat policeman statue
városi Szobor közül

Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Rendőr szobor Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. május 24.egyedül járt itt
Egy nagyon jól sikerült köztéri szobor szerintem, amely a belvárosban található, az egyik legsűrűbb turista centrumban, arccal a Bazilika felé néz, onnan 2 saroknyira (a Zrínyi és az Október 6. utca sarkán, a zebránál). Nem is gondoltam volna, hogy már 2008 óta áll itt, igaz, repül az idő.
Rendőr szobor Budapest - EgyébRendőr szobor Budapest - EgyébRendőr szobor Budapest - EgyébRendőr szobor Budapest - EgyébRendőr szobor Budapest - Egyéb
2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. március 31.egyedül járt itt
Nos, hol álljon egy posztoló rendőr, ha nem belvárosban, a turisták által sűrűn látogatott sétálóutcák egyik sarkán? Ma is állhatna, de azért annyira nem áll. Ez az un. "békebeli", azaz múlt század eleji rendfenntartó nyugisan, kényelmesen figyel, és eltűri, hogy mindenki megálljon vele szelfizni egyet, vagy fényesre simogassa a terebélyes hasát.
Rendőr szobor Budapest - Külső képRendőr szobor Budapest - Külső képRendőr szobor Budapest - Külső kép