Szenes Hanna Budapest

Szenes Hanna Budapest
Szenes Hanna BudapestSzenes Hanna Budapest
Szenes Hanna BudapestSzenes Hanna Budapest

Szenes Hanna Budapest bemutatkozása

Szenes Hanna költő mellszobrát 2021-ben készítette Fáskerti Zsófia és Czér Péter. Az alkotást - melyet a Széna téren találhattok meg - 2022. október 22-én avatták fel.

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Nyugdíjas pihenés
2024.12.06-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Szenes Hanna Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Érdekes 2024. január 10.egyedül járt itt
Nem ide készültem, de tegnap szépen sütött a nap, és hirtelen beugrott ZigZag értékelése, hát leugrottam a villamosról a Széna téren, mert az ejtőernyős Hanna is leugrott egykor a repülőgépről, hogy másokon segítsen, és tudjuk, szomorú vége lett.
Szenes Hanna Budapest - Külső képSzenes Hanna Budapest - EgyébSzenes Hanna Budapest - EgyébSzenes Hanna Budapest - EgyébSzenes Hanna Budapest - EgyébSzenes Hanna Budapest - EgyébSzenes Hanna Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Érdekes 2024. január 8.egyedül járt itt
Több cikk jelent már meg arról az elmúlt években, hogy nőkről alig készülnek köztéri szobrok, a férfiakhoz képest nagyon alul-reprezentáltak, hasonlóképpen a híres-neves emberekről elnevezett utca nevek között is nagyon kevés a női.