Szent Gellért-szobor Budapest

2024.12.28-ig
Hotel Vital Zalakaros

Szent Gellért-szobor Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2022. július 2.egyedül járt itt
Budapest egyik legismertebb látványossága, minden turista kötelező programja. Persze sokan beérik azzal, hogy az Erzsébet hídról vagy a Duna-partról kattintanak 1-2 zoomolt fotót. Az is igaz, budapesti lakosként én sem járok fel ide hetente. De most úgy adódott, hogy a Filozófusok kertjéhez a Gellért szobor irányából, annak érintésével sétáltam fel.
Szent Gellért-szobor Budapest - EgyébSzent Gellért-szobor Budapest - EgyébSzent Gellért-szobor Budapest - EgyébSzent Gellért-szobor Budapest - EgyébSzent Gellért-szobor Budapest - EgyébSzent Gellért-szobor Budapest - EgyébSzent Gellért-szobor Budapest - EgyébSzent Gellért-szobor Budapest - EgyébSzent Gellért-szobor Budapest - EgyébSzent Gellért-szobor Budapest - EgyébSzent Gellért-szobor Budapest - EgyébSzent Gellért-szobor Budapest - EgyébSzent Gellért-szobor Budapest - EgyébSzent Gellért-szobor Budapest - EgyébSzent Gellért-szobor Budapest - EgyébSzent Gellért-szobor Budapest - Egyéb
2082
Kihagyhatatlan 2022. május 26.egyedül járt itt
Ha Budapest ékeit vennénk sorba, talán a pesti oldalon a Hősök tere kerülne a dobogóra, de a budain talán a Gellért szobor, ami annyira meghatározó, hogy nem lehet elmenni mellette méltatás nélkül sehogy sem. Hányszor fordult elő, hogy nappal vagy este jöttem át az Erzsébet hídon, és meghökkentően szép most is, megvilágítva naptól vagy mesterségen fénysugaraktól.
Szent Gellért-szobor Budapest - Külső képSzent Gellért-szobor Budapest - Külső képSzent Gellért-szobor Budapest - Egyéb