Szindbád, a hajós Budapest

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Szindbád, a hajós Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Érdekes 2022. május 26.egyedül járt itt
2013 őszén helyezték el ezt az egyedi, különleges hangulatú szoborkompozíciót Óbudán a Fő téren, Szanyi Péter szobrászművész bronz alkotása. Ebben az évben Krúdy Gyula születésének 135. , halálának 80. évfordulója alkalmából megrendezésre került Krúdy-év rendezvénysorozat lezárásaként került sor a szobor avatására.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Átlagos 2022. május 2.egyedül járt itt
Szóval, szögezzük le, hogy nagy Krúdy, Szindbád, Huszárik, Latinovits, Óbuda, Sipos, stb. rajongó vagyok, de ennek ellenére nem, mégsem az igazi. Tudom, hogy a filmbéli Latinovitsot szeretné ábrázolni, de az nem ilyen.
Szindbád, a hajós Budapest - Külső képSzindbád, a hajós Budapest - Külső képSzindbád, a hajós Budapest - Külső képSzindbád, a hajós Budapest - Külső képSzindbád, a hajós Budapest - Külső képSzindbád, a hajós Budapest - Egyéb