Várakozók szobra Budapest

Hotel Elixír Mórahalom
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Várakozók szobra Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. május 29.kollégákkal járt itt
Nagyon kedvelem az óbudai Fő teret. Jó lenne minden kerületünkben egy hasonlóan hangulatos tér, de sajnos alig akad. Varga Imre szoborcsoportja 1986 óta áll itt ezen a kis téren. Arról emlékezetes ez a hely, hogy itt jegyeztem először MOL részvényeket kezdő bankos dolgozóként, s mivel ez akkoriban igen népszerű program volt, itt kellett éjszakáznunk egy autóban helyfoglalás gyanánt.
Várakozók szobra Budapest - EgyébVárakozók szobra Budapest - EgyébVárakozók szobra Budapest - EgyébVárakozók szobra Budapest - EgyébVárakozók szobra Budapest - EgyébVárakozók szobra Budapest - EgyébVárakozók szobra Budapest - EgyébVárakozók szobra Budapest - EgyébVárakozók szobra Budapest - EgyébVárakozók szobra Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. május 2.egyedül járt itt
Egyáltalán nem állítom, hogy nem volt benne semmi szándékosság, hogy esőben kiutazzam Óbudára, hogy megörökítsem ezt a csoportot. Napfényben szépen csillognának az ernyők, de az hamis lenne. Márpedig a lányok áznak és fáznak. Hasonlít ez a csoport a siófoki várakozókra, nem véletlenül.
Várakozók szobra Budapest - Külső képVárakozók szobra Budapest - Külső képVárakozók szobra Budapest - Külső képVárakozók szobra Budapest - Külső képVárakozók szobra Budapest - Külső képVárakozók szobra Budapest - Külső képVárakozók szobra Budapest - Külső képVárakozók szobra Budapest - Külső képVárakozók szobra Budapest - Külső kép