Belvárosi Szent Mihály templom Budapest

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Belvárosi Szent Mihály templom Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Érdekes 2023. október 5.barátokkal járt itt
Több alkalommal jártam már ebben a templomban, amely úgy vélem, próbál nyitott, elérhető lenni az emberek számára, értem ezalatt, hogy sokszor található nyitva az ajtaja, nemcsak a misék idején. Továbbá szoktak itt koncerteket, hangversenyeket is tartani. Az elhelyezkedése központi, a Váci utca sétálóutca déli szakaszán, a Ferenciek tere közelében.
Belvárosi Szent Mihály templom Budapest - Külső képBelvárosi Szent Mihály templom Budapest - Külső képBelvárosi Szent Mihály templom Budapest - Külső képBelvárosi Szent Mihály templom Budapest - Külső képBelvárosi Szent Mihály templom Budapest - Belső