Dagály Termálfürdő, Strandfürdő és Uszoda Budapest

3,8
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Dagály Termálfürdő, Strandfürdő és Uszoda Budapest
Dagály Termálfürdő, Strandfürdő és Uszoda BudapestDagály Termálfürdő, Strandfürdő és Uszoda Budapest

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
2024.06.21-ig
Hotel Napfény Zalakaros

Dagály Termálfürdő, Strandfürdő és Uszoda Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2019. június 5.egyedül járt itt
Kedvezményes árú kuponnal látogattam el a szezon előtti Dagályba. Csak a nyári változatot ismertem, évtizedekig ez volt számunkra „a strand”, a városon belül csak ritkán mentünk más fürdőhelyre. A szépen felújított, modernizált épület tiszta, áttekinthető, az öltözőszekrényekben a hűvös idő miatt szükséges több ruha, dzseki is elfér.
Dagály Termálfürdő, Strandfürdő és Uszoda Budapest - Dagály Termálfürdő, Strandfürdő és Uszoda Budapest - Dagály Termálfürdő, Strandfürdő és Uszoda Budapest -
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Érdekes 2018. szeptember 24.a párjával járt itt
Végre ujra megnyitott a Dagály fürdö termal része. Nagyon vártunk erre, mert a legközelebbi termálfürdö nekünk, nem olyan felkapott, mint a külföldiek által legtöbbször látogatott fürdök. Az átépités nagyon ráfért a helyre, mert a korábbi állapot az én gyerekkori emlékeimet érintetlenül idézte.
Kihagyható 2016. szeptember 1.a párjával járt itt
Kerestünk egy úszásra alklamas helyet párommal és így esett a választásunk a Dagályra. Fő szempont a megközelíthetőség és a medence mérete volt. Ez a kettő meg is felelt minden elvárásunknak és a környzet is nagyon kellemes, közel a Duna, szép kilátás. Sajnos a fürdő belső állapota már eléggé lelombozott minket.
Érdekes 2016. május 17.családjával járt itt
A fürdő nagyon szép környezetben található. Látogatásunk időpontjában már a felújítási munkálatok zajlottak. Sajnos ez egy kicsit zavart bennünket, mert így nem tudtuk zavartalanul igénybe venni a teljes területet. A felújításról nem volt tudomásom, melyről a pénztárnál sem tájékoztattak. Csalódott voltam, mivel a kedvenc medencém sem üzemelt.