T Kata

T Kata adatlapja

Regisztráció2015.02.10
Utoljára itt2016.11.30

Kiváló 2016. január 11.a párjával járt itt
Jártam már számos helyen a "mi kis országunkban",de ez a látvány és energia különöskép megfogott. A szálloda és a környezet gyönyörő. A medencékből a kilátás fantasztikus élményeket idéznek fel bennem. Ha rá gondolok illetve amikor a képeket nézegetem csodálatos örömteli érzés járja át a testemet és a lelkemet.
Szörnyű 2016. november 8.a párjával járt itt
2016. november elején töltöttünk volna el 5 napot 4 éjszakával a hotelben. A szállás meglehetősen koszos. A szönyeg undorítóan foltos, a törölközők foltosak és feslettek voltak. A szobában legalább 8-10 db poloska volt a hálótársunk, szegények ha fényt láttak rögtön heves mozgolódásban kezdtek.
Kiváló 2016. június 8., kollégákkal járt itt
Az étterem nagyon hangulatos és tágas. A kiszolgálás udvarias és gyors. A kolléganőimmel június elején leánybucsút tartottunk a vendéglőben . Mindenki meg volt elégedve az ételek minőségével, valamint azok választékával. A bőség zavara helyzet adta magát, mivel nem tudtuk, hogy mit együnk és főleg, hogy mennyit.