Paskál Strandfürdő Budapest

városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Paskál Strandfürdő Budapest

Paskál Strandfürdő Budapest bemutatkozása

Fővárosunk legfiatalabb fürdőkomplexuma, a zuglói Paskál Gyógy- és Strandfürdő több medencével, vízi bárral üzemelő élménymedencével, számos wellness szolgáltatással, valamint a fürdő különlegességének számító egyedülálló geotermikus szaunával várja vendégeit.

Világos Hotel Balatonvilágos - Kihagyhatatlan ajánlat Balatonvilágoson
06.28-08.30.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Paskál Strandfürdő Budapest vélemények

Érdekes 2018. július 26.gyerekekkel járt itt
Nem emlékszem először mikor jártam ezen a strandon, talán 2014-ben, jóval a strand felújítása előtt. Akkor gyalázatosan nézett ki. Koszos wc, (be se mertem menni) kevés és ócska medence, rossz állapotú járda. A felújítás után tegnap voltunk először. Nagyon kellemes meglepetés volt. Nagyon szép lett, sok a medence, külön rész van a kisgyerekeknek.
Kihagyhatatlan 2017. november 23.a párjával járt itt
A Zsigmondy kártyához idén kaptunk egy ingyen belépőt a Paskál Fürdőbe, ezért eljöttünk meglátogatni egy napos novemberi hétköznap. Munkanap ellenére viszonylag sokan voltak, és nem külföldi turisták, hétvégén nem lehet könnyű helyet találni az ingyenes parkolóban.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2016. október 11.a párjával járt itt
A Dagály fürdö bezárása után kerestünk egy busszal, villamossal jól elérhetö fürdöt, amely kicsit a helyi lakosság részére szól, és nem olyan felfedezett a külföldi turisták számára. A fürdö modern, szép, kiváló termal medencéi vannak. A kinti uszómedencét sátorozzák ,ez majd biztositja az úszás lehetöségét is egész éveben.