Vadásztanya Vendéglő Bük, Bükfürdő

4,7
a 19 büki, bükfürdői étterem közül
Vadásztanya Vendéglő Bük, Bükfürdő

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Vadásztanya Vendéglő Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2020. október 28.barátokkal járt itt
Amikor kinyitottuk az étlapot és átfutottunk rajta, örömmel tapasztaltuk, hogy változatos. . . Na végre. Kedves, gyors pincér, -itt sem volt tömeg-, nem sokára hozta nekünk a finomabbnál finomabb vadételeket. A hely tiszta és barátságos. Ár-érték arány kiváló, ételek meglepően finomak és bőségesek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2019. augusztus 29., kollégákkal járt itt
Egy gyors ebédre ugrottunk be, és annak ellenére, hogy nem vagyok híve a hasonló, vadász-, vad ételeket előtérbe toló, "magyaros" helyeknek (holott imádom a vadételeket) nagyon pozitív élményben volt részem. A hely nagyon tiszta, kulturált, a felszolgáló kedves, és gyors, barátságos volt. Az ételek finomak voltak, relatíve gyorsan fel is szolgálták.
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Nagyon sok szép emléket őrzök gyermekkoromból,ezért ha tehetem szivesen térek be egy finom ebédre/menüre,vagy vacsorára párommal. Mindíg kedves a kiszolgálás. A vadételek nagyon finomak,bőségesek. A menüsor kiváló,változatos,és nem utolsó sorban megfizethető. A dekoráció nagyon szép,vicces. Rendkivül tiszta az étterem és a mellékhelyiség is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 1.barátokkal járt itt
Barátnőm esküvői ebédjét fogyasztottuk itt 10 évvel ezelőtt, remek vadételekre, kitűnő kiszolgálásra emlékeztem. 10 év után sem csalódtunk, ugyanazt a menüt kértük ( libamáj pirítóson lila hagymával, fácánleves, burgundi szarvasszelet krumplifánkkal). Nagyon finom volt, gyors és udvarias kiszolgálást kaptunk annak ellenére, hogy az étterem tele volt vendéggel. Szívesen jövünk máskor is, nem várunk 10 évet!
Vadásztanya Vendéglő Bük, Bükfürdő - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Kiváló 2016. április 25., csoporttal járt itt
Előre fizetett, csoportos ebédre hozott bennünket a busz ide, és az alapján, amit tapasztaltam, nagyon szívesen próbálnám ki a la carte is az éttermet! Hárman 3 félét rendeltünk (mondván, mind a 3 nem lehet rossz a menüből), de abszolút pozitívan csalódtunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2015. január 5.a párjával járt itt
Hosszú évek óta járunk ide, de a külföldi törzsvendégek is. Bükfürdő eldugott mellékutcájában van a Vadásztanya, ahol mindig ízletes ételeket ettünk, gyors kiszolgálással, és jó árakkal. Bár a főútvonalon és a fürdőtelepen sok étterem található, de érdemes biciklire vagy kocsiba ülni, és megkóstolni itt az ételeket.