Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő ★★★

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő
Hunguest Hotel Répce Bük, BükfürdőHunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő
Hunguest Hotel Répce Bük, BükfürdőHunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő bemutatkozása

Az Európa-hírű gyógyvízzel rendelkező Bükfürdő Nyugat-Magyarország kedvelt üdülőterülete, Soprontól 50 kilométerre, a fővárostól 220 kilométerre, mintegy 2,5 óra távolságra található. A Hunguest Hotel Répce gyönyörű zöld környezetben várja vendégeit, az árnyas fák pihentető környezetbe hívogatnak.

Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő vélemények

2016. február 14.a párjával járt itt
Pihenés szempontjából remek hely. A hotel kicsit retro, de tisztasága és rendezettsége kategóriájában megfelelő volt. A személyzet segítőkész és kedves. Az ételek ízvilágán lehetne javítani. A fürdő és a wellness központ remek kikapcsolódást nyújt. Az szaunavilág egyenesen pazar, a szaunamesterek munkája elismerésre méltó. Összességében nagyon jól éreztük magunkat. Ajánlom mindenkinek.
2016. január 28.gyerekekkel járt itt
Nem használtuk ki a belépót a gyógyfurdóbe! Nem kellene, hogy a csomag ezeket tartalmazza. Mi a furdó szauna részlegét használtuk, sajnos a belépót meg kellett vennunk.
Ha a csomag belépók nélkul lenne, visszatérnénk!

Varga Beatrica

Amúgy ajánlom másoknak is!
Kiváló 2016. január 9.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve a programmokkal, nagyon praktikus az alaguti közlekedés a termál fürdöbe. Mi évek óta ott töltöttük a szilvesztert csak egy másik hotelben. Egyetlen dolog lenne amin jó lenne változtatni:
Mi nem vagyunk nagy étküek és jó lenne ha reggeli és ca. 15 óra körül lehetne vacsora helyett enni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. január 6.gyerekekkel járt itt
Egy igen mozgalmas év után (gyerekszületés, költözés, új munkahely) éreztük úgy férjemmel, hogy egy kis kikapcsolódásra van szükségünk. Mivel kislányunk még csak 9 hónapos, ezért gondoltuk egy kis fürdőzésre is úgy megyünk el a közelbe, hogy inkább ott alszunk, hogy kényelmes legyen a picinek is, ne kelljen hazasietni.
Gyenge 2016. január 3.a párjával járt itt
Tekintettel arra, hogy már voltam a Hotel Répcében, tavaly a Répce Goldban,nagy csalódás volt az idei szilveszter. Az ételek választéka messze elmaradt kívánalomtól.A parkolási lehetőség útmutatása hiányos.Véleményünk szerint a 3 csillagnak többet kellene nyújtani.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Átlagos 2016. január 2.a párjával járt itt
A szállás kiválasztásánál bedőltünk a "kényelem" csábításánnak. Azzal nyertek a választásnál, hogy közvetlen összeköttetésel rendelkeznek a Gyógyfürdővel, mivel a pihenésre szánt napokra rendkívül rossz időt jósoltak. Mint később kiderült ez volt az egyetlen pozitívum. . Már az érkezéskor feltűnt a szálloda "retro" hangulata.
2015. december 7.a párjával járt itt
Első alkalommal jártunk a Répce Hotelben szeptember hónapban. Nem mindenhol ilyen jó megoldás található, hogy közvetlen folyosón összeköttetésben van a Gyógyfürdő és a csomag ár tartalmazza minden napi többszörös gyógyfürdő belépőt. A szoba kényelmes, de az összes bútor ősrégi 60-70-es évi.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
2015. október 28.a párjával járt itt
Az őszi hosszú hétvégére kerestünk wellness-es kikapcsolódást, és ezt itt megtaláltuk. Kényelmes, hogy a szállodából egy folyosón lehet átmenni a Gyógyfürdőbe. A félpanziós ellátás bőséges, választékos, és finom volt. Külön öröm, hogy minden étkezéshez volt gyümölcs is.
Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő - EgyébHunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő - Medence/kertHunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő - Medence/kert
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
Kényelmes az átjárás a fürdőhöz. Nagyon finomak az ételek, jók a programok. Mindennel meg voltunk elégedve, remélem még lesz alkalom visszamenni. Ajánlom másoknak is.
Kiváló 2015. augusztus 31.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Egy 5 és egy 10 éves korú gyerekkel voltunk. Az élményfürdő nagyon tetszett a gyerekeknek és nekünk is. Minden korosztály megtalálja benne a kikapcsolódási lehetőséget. Kár,hogy ez nem tartozik bele a szobaárba akár még választási lehetőségként is. Természetesen a Gyógyfürdő és strand is sok élménnyel szolgált.