Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő ★★★

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő
Hunguest Hotel Répce Bük, BükfürdőHunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő
Hunguest Hotel Répce Bük, BükfürdőHunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő bemutatkozása

Az Európa-hírű gyógyvízzel rendelkező Bükfürdő Nyugat-Magyarország kedvelt üdülőterülete, Soprontól 50 kilométerre, a fővárostól 220 kilométerre, mintegy 2,5 óra távolságra található. A Hunguest Hotel Répce gyönyörű zöld környezetben várja vendégeit, az árnyas fák pihentető környezetbe hívogatnak.

Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2014. január 2.gyerekekkel járt itt
Évtizedek óta járunk Bükre a Hotel Répcébe vagy a Répce Gold-ba. A szálláshely kiváló. Az ellátás választékos minden igényünknek megfelel. A szállók kapcsolata a Gyógyfürdővel rendkívül kedvező. A szállodák egyéb szolgáltatásai emelik a kényelmes nagyon jó komfort érzést. Külön köszönet, hogy ismét szerepel a fürdő belépő a részvételi díjban.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
2013 novemberben töltöttünk 4 kellemes napot a szállodában. Nagyon hideg,esős időt fogtunk ki,de mi ebből semmit nem érzékeltünk. A szoba kellemes,tiszta,kényelmes. Nagyon jó,hogy,ingyenes zárt parkoló van. Az étteremben a választék megfelelő az ételek kifejezetten jól izesitettek,finomak. A gyógyfürdőbe való átjárási lehetőség megfizethetelen.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
2013. márciusában jártunk a szállodában. Az időjárás még elég zord volt, de nagyon jól éreztünk magunkat. A szálloda tiszta és rendezett . A személyzet kedves, udvarias. jó dolog a szállodából könnyü átjutás a fürdőbe. Nagyon szeretnénk nyáron, meleg időben is eljutni ide. A városban kellemes sétákat lehet tenni. Gyermekekkel is tudom ajánlani, nagyon segitőkész a személyzet.
Kiváló 2013. december 11.a párjával járt itt
Kiváló hely volt és nagyon jól éreztük magunkat. Aki még nem járt ott az menjen el ne fogja megbánni. a szálódának az étterme kiváló. A város is szép a srand is Nagyon jó volt a vonatozás is Mindennel meg voltunk elégedve. A személyzettel a tisztasággal az árral a szobával az étteremmel a welnesz szigettel.
Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő - Külső képHunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő - Medence/kertHunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő - Külső képHunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő - EgyébHunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő - Környék
Kiváló 2013. november 25.barátokkal járt itt
Az elmúlt évtizedekben lehetőségünk adódott apránként bejárni kis hazánk gyakorlatilag valamennyi tájegységét, számtalan 3-, illetve 4 csillagos szálláshelyét. Valamennyi megismert szálloda közül - számtalan ok miatt - végül is a Hunguest Hotel szállodalánc nyerte el idehaza legjobban a tetszésünket.
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus volt a szállást, az ételek,a személyzet néha túlzásba vitte a teendőinek ellátását
szóval minden, nem véletlenül voltunk már több alkalommal ezen a helyen.
Csak ajánlani tudom mindenkinek, kisgyerekes családoknak is a gyerekeknek programokat szerveznek, a strandra a folyóson keresztül mentünk.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk a Hotel Répcében. Nagyon vegyes benyomásaink voltak. A rosszak: a hotel az elmúlt negyven évben nem változott: minden lepusztult, kopott, elavult. Kiemelem a nyílászárókat és a bútorokat. Jó benyomásaink: nagyon jónak találtuk a folyosós összeköttetést a fürdővel. (Igaz, ha ez nem lenne a hotel talán nem is működne.
2013. július 9.családjával járt itt
A szálloda 3 csillagos, ehhez mérten jó árfekvésű a maga kategóriájában (nem összehasonlítandó a Golddal). Tehát, amit vártunk a szobák terén, azt kaptuk. Valóban csak francia erkélyes, de mi februárban voltunk, így különösebben a nagy terasz nem hiányzott. A gyógyfürdőbe való közvetlen átjárás, valamint az étkezések színvonala kárpótolt.
2013. június 3.barátokkal járt itt
hungest hotel repce , szálloda könnyen megtalálható,jó fekvése van,a személyzet kedves,készséges,az ételek finomak, a wellnesrészleg is nagyon tetszett...tisztaság rend van a szobákban...a termál fürdö szomszédságában van,könnyen át lehet menni.....
ajánlom mindenkinek,aki kellemes kikapcsolódásra vágyik.....
Átlagos 2013. április 30.a párjával járt itt
Idén tavasszal ismét meglátogattunk egy általunk ismeretlen Hunguest Hotelt, mégpedig a Hotel Répcét, amely nem tévesztendő össze a Réce Gold-dal. Jól megközelíthető, könnyen oda lehet találni, a hotel épülete messziről kimagaslik a többi épület közül. Első meglepetésünk a recepción ért bennünket, amikor megkaptuk a szobakulcsot, amely egy hordót(?