Így is ismerheted: Bükfürdői Gyógyfürdő
4,6
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő

Bükfürdő Thermal & Spa Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A fürdő az egész család számára remek kikapcsolódási lehetőséget nyújt, hiszen több gyógymedence, élménymedence, gyermekmedence, úszómedence és csúszda is található itt. A bükfürdői termálvizek, amelyek mindegyike gyógyvízminősítéssel rendelkezik, 4 kúton keresztül törnek a felszínre.

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Bükfürdő Thermal & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2024. február 23.a párjával járt itt
A fürdő hatalmas területen - összesen elvileg több mint 30 medencével felszerelve - fekszik, méretében Hajdúszoboszlóval vetekszik. Nyáron a sok fa és egyéb növény virágzásakor nyilván barátságosabb képet mutat. Most téli üzemmódban működik, így a szabadtéri medencék értelemszerűen korlátozottan állnak rendelkezésre.
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 3. járt itt
Umádom a Büki fürdőt Csak ajánlani tudom 40 éve minden évben többször elmegyek.A gyógyvizes medencék csodákra képesek.Szép éttermek,sok program.Télen nyáron érdemes oda látogatni
Kihagyhatatlan 2023. június 27.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat! A fürdő fantasztikus! Az ételek és italok ára brutálisan drága!
Időpazarlás 2023. február 13.gyerekekkel járt itt
Nagy csalodas volt most voltunk februarba. Hideg volt a medencek korul a viz sem volt tobb 20 foknal a gyermekeim reszketek. a hires capa barlang lelakva a gyogy medencek is .szoval a belso reszt senkinek sem ajanlanam igy mar nyaron a kinti reszt sem szeretnenk kiprobalni
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
Érdekes 2022. szeptember 22.barátokkal járt itt
Tetszik, hogy van választási lehetőség, hogy valaki belső, vagy külső medencében szeretne fürdeni. A belső medencék hőmérséklete jó volt, de mivel a kint hűvösebb idő lett, így jobban esett volna melegebb víz.
Kihagyhatatlan 2021. szeptember 9.a párjával járt itt
Ajánlom mindenkinek. Nagyon tetszett, tiszta, rendezett, jól éreztük magunkat, feltöltődtünk. Biztos vissza fogunk menni.
Kihagyhatatlan 2019. október 16.barátokkal járt itt
Októberben jártunk a fürdőben. Mivel a belépő a szálláscsomagba beletartozott, így azért nem kellett külön fizetnünk. Tavaly óta kombinált a belépő, így nem csak a gyógyrészbe, hanem az élményfürdőbe is át lehetett menni. Vannak fedett, nyitott, és félig fedett medencék gyógyvizesek is, és normál vizesek is.
Átlagos 2018. január 1.családjával járt itt
Szeptember második felében látogattuk meg a fürdőt. Régóta vágyam volt eljutni és sajnos nagyot csalódtam. Sajnos a gyógyvíz egyáltalán nem olyan hatékony, mint az állítják. Vannak az országban sokkal jobb vizek olcsóbban. Nyáron biztos jó strand, de így ősszel rettenetesen unalmas és drága.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. július 19.a párjával járt itt
Egy alkalommal kerestük fel a fürdőt nyaralásunk alkalmával. Az ár megfelelő volt igaz mikor megvettük a jegyet kicsit megdöbbentünk h a szauna fürdőruha mentes. Strandoltunk egyet és jött a szauna de egyált nem volt zavaró a fürdőruha mentesség még a kinti jaccuzit is kipróbáltuk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2016. november 13.a párjával járt itt
Látszólag olyan, mint egy szokványos gyógy- és élményfürdő. A gyógyvize hatékony. Gyakori a "hering" üzemmód, de így is hangulatos. Az élményfürdőbe még sosem jutottunk el, mert ha nem gyógyfürdőzünk, akkor a szaunavilágban vagyunk. Nem mondom, hogy a szaunavilága a legjobb az országban, de az első háromban biztosan benne van.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 63 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.