morgos

morgos adatlapja

Regisztráció2013.06.17
Utoljára itt2016.06.11

Kiváló 2013. június 17.barátokkal járt itt
Jól megközelíthető ! A kerthelyíség nyáron aranyat ér. Szuper az ételek minősége és mennyisége is .A kiszolgálás rendben van .kedvesek segítőkészek.AZ ételpon mindenki megtalálja a neki tetsző ételt. Többször voltam a vendégük és mindig elégedetten jöttem el tőlük .Jó szívvel ajánlom mindnekinek!
Kiváló 2016. június 11.barátokkal járt itt
Szívből ajánlom családi baráti összejövetelekre a vasárnapi svédasztalos ebédjüket ! 3 féle leves ,12 féle sült , sokféle köret, sokféle mdesszert és gyünölcs a végére. Mindenki tudott fogára valót találni :) Az ételek nagyon finomak voltak , nem volt üresen tátongó tál! Kb 4 óra hossza amitott lehet tölteni, mindenre elég volt.
Felhasználó fényképei:
Paripa Csárda Debrecen -
Átverés -

Club Thermál Kastély Poroszló

Szörnyű 2016. június 11.a párjával járt itt
Borzasztó ,hogy a feltett képeiket senki nem szedeti le. Köze nincs már rég a képekhez a szállásnak. A szobák lelakva, a jakuzi egy csirkekopasztó, felforr benne a víz és ott várjuk,hogy kihüljön. . . . A kinti medence beomolva, helyette egy műanyag betéve. . . Kaja, hát egy 4. osztályú helyen is többet és jobbat szolgálnak fel.