Bükkszékfürdő Fürdőház Bükkszék

2021.12.23-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
69.720 Ft / fő / 2 éj-től félpanzióval

Bükkszékfürdő Fürdőház Bükkszék vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 92 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 68 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2021. július 9.csoporttal járt itt
6 év után ismét megmártoztam ebben a csodálatos, selymes vízben. A fájó izűleteknek gyógyítója. A kombinált belépő a strandra is érvényes kedvező áron. Sajnos a túl jó idő miatt rengetegen voltak, pedig sok medencéje és nagy területe van. Itt még ingyen lehet a gyógyvízet fogyasztani. Palackozva is árulják. Másfél liter 700,- Ft, ami szintén nagyon kedvező.
Időpazarlás 2018. október 23.a párjával járt itt
2018 10 22. én Miskolcról érkeztünk , meleg vizes kikapcsolódás volt a cél. A pénztárnál segítőkész hölgy árulta a nem túl olcsó jegyeket. A szekrény az őszi időszakhoz képest is szűkös, téli ruházat lehet hogy be sem fér. A belső fürdőrész két felnőtt, egy gyerek medence, valamint egy külső-belső hideg vizes medence.
Kihagyhatatlan 2017. szeptember 5.a párjával járt itt
Szeptember 3-án, vasárnap jártunk férjemmel a Bükkszékfürdő Fürdőházban. A létesítmény teljes mértékben azt adta, amit vártunk. Könnyen megközelíthető helyen található. A medencék száma és hőfoka teljesen rendben van. Minden korosztály megtalálja itt a kikapcsolódási lehetőséget. Lehet pihenni és szórakozni is, ez utóbbiról pl.
Itt fényképeztem:
Bükkszékfürdő Fürdőház Bükkszék -
Kihagyhatatlan 2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Férjemmel jártunk a fürdőházban. Bejártuk a területet kipróbáltunk pár medencét, de ami vitte a pálmát az a fürdőházban lévő vízsugárral dögönyöző medence! Először fura nagyon erős érzés, aztán rájössz hogy víz alá kell tenni a dögönyözendő felületet és már nem is fáj.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Egy meleg nyári napon voltunk itt. Kombinált belépőt vettünk amivel a fedett welness rész is igénybe vehető. A beltéri medencék gyógyvízzel vannak feltöltve,két különböző hőfokkal. Nagyon kellemes ,és utána a kültéri hűvös vize szinte megkönnyebbülést hoz. A strandra átruccanva a nagymedence úszásra kiváló,az egyik fele mély,a másik sekély vízzel.
Itt fényképeztem:
Bükkszékfürdő Fürdőház Bükkszék - Bükkszékfürdő Fürdőház Bükkszék -
Érdekes 2016. október 16.barátokkal járt itt
Október 11-én voltunk a párommal és egy baráti társasággal a fürdőben. Barátságos, segítőkész személyzet fogadott, rövid idő alatt már a gyógy-
fürdőben ültünk. Elég sokan voltunk, de találtunk helyet. A salvusvíz
kellemes hatású, hőmérséklete tökéletesen megfelelő.