Bükkszékfürdő Fürdőház Bükkszék

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Bükkszékfürdő Fürdőház Bükkszék vélemények

Átlagos 2022. június 4.gyerekekkel járt itt
Árak tekintetében infoztunk a honlapon. Délután értünk le, 4 órás családi jegy 4 fore 6100 Ft a strandra. Pénztáros 3/4 kor egész napos családi jegyet ajanlott' mondván fel 10 ig nyitva vannak. Köszönjük elég a 4 órás. Kasszánál ki van írva 4 fős családi 4 órára 8000 Ft. Mi fizettünk 9900 ft-ot. Meg ezt is benyeltuk. De!
Időpazarlás 2021. december 16.a párjával járt itt
2021. 12. 16-án voltunk ott. Annyira sok hypot öntötték a vízhez, hogy meg lehetett fulladni a hypo szagától. Kértük, hogy nyissanak ablakot, mert már mindenki rosszul volt. Este vettük észre, hogy mind a kettőnk fürdőruhája tönkrement, teljesen szétmarta a hypo, világos foltot okozott. A pénztáros nőnek megmutattuk a tönkrement fürdőruhákat.
Átlagos 2021. december 16.a párjával járt itt
Évente töbször jövünk.Tegnap jót fürödtünk.A mai napon nagyot csalódtunk,salvus vz helyett sima vizben fürödtünk.Túl vegyszereve szétmart minket a formalin gz.Salvus miatt jövünk.Holnap Egerszalókra megyünk.
Kihagyhatatlan 2021. július 9.csoporttal járt itt
6 év után ismét megmártoztam ebben a csodálatos, selymes vízben. A fájó izűleteknek gyógyítója. A kombinált belépő a strandra is érvényes kedvező áron. Sajnos a túl jó idő miatt rengetegen voltak, pedig sok medencéje és nagy területe van. Itt még ingyen lehet a gyógyvízet fogyasztani. Palackozva is árulják. Másfél liter 700,- Ft, ami szintén nagyon kedvező.
Időpazarlás 2018. október 23.a párjával járt itt
2018 10 22. én Miskolcról érkeztünk , meleg vizes kikapcsolódás volt a cél. A pénztárnál segítőkész hölgy árulta a nem túl olcsó jegyeket. A szekrény az őszi időszakhoz képest is szűkös, téli ruházat lehet hogy be sem fér. A belső fürdőrész két felnőtt, egy gyerek medence, valamint egy külső-belső hideg vizes medence.
Kihagyhatatlan 2017. szeptember 5.a párjával járt itt
Szeptember 3-án, vasárnap jártunk férjemmel a Bükkszékfürdő Fürdőházban. A létesítmény teljes mértékben azt adta, amit vártunk. Könnyen megközelíthető helyen található. A medencék száma és hőfoka teljesen rendben van. Minden korosztály megtalálja itt a kikapcsolódási lehetőséget. Lehet pihenni és szórakozni is, ez utóbbiról pl.
Bükkszékfürdő Fürdőház Bükkszék -
Kihagyhatatlan 2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Férjemmel jártunk a fürdőházban. Bejártuk a területet kipróbáltunk pár medencét, de ami vitte a pálmát az a fürdőházban lévő vízsugárral dögönyöző medence! Először fura nagyon erős érzés, aztán rájössz hogy víz alá kell tenni a dögönyözendő felületet és már nem is fáj.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Egy meleg nyári napon voltunk itt. Kombinált belépőt vettünk amivel a fedett welness rész is igénybe vehető. A beltéri medencék gyógyvízzel vannak feltöltve,két különböző hőfokkal. Nagyon kellemes ,és utána a kültéri hűvös vize szinte megkönnyebbülést hoz. A strandra átruccanva a nagymedence úszásra kiváló,az egyik fele mély,a másik sekély vízzel.
Bükkszékfürdő Fürdőház Bükkszék - Bükkszékfürdő Fürdőház Bükkszék -
Érdekes 2016. október 16.barátokkal járt itt
Október 11-én voltunk a párommal és egy baráti társasággal a fürdőben. Barátságos, segítőkész személyzet fogadott, rövid idő alatt már a gyógy-
fürdőben ültünk. Elég sokan voltunk, de találtunk helyet. A salvusvíz
kellemes hatású, hőmérséklete tökéletesen megfelelő.