Gezim Pékség Cegléd

Bodrogi Kúria Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással
Bodrogi Kúria Inárcs

Gezim Pékség Cegléd vélemények

Átlagos 2019. október 20.egyedül járt itt
Ez volt a 2. albán pékség, amelyikbe belefutottam Cegléden. Helyileg a belvárostól már egy utcával kijjebb, a piacon túl található. A kínálat teljes mértékben megegyezik az albánoknál megszokottal. Tipikus egyeníze és állaga van minden terméknek.
Gezim Pékség Cegléd - Külső képGezim Pékség Cegléd - Külső képGezim Pékség Cegléd - Külső képGezim Pékség Cegléd - Belső
Kiváló 2019. június 2.családjával járt itt
Kezdjük a Jó minősítéssel. Ez nem azért kevesebb a Kiválónál, mert rosszabb lenne, hanem azért, mert a hangulat nem játszott szerepet a vásárlásban, azt jelzi, hogy nem tartós idejű ottléttel jártam ott, hanem gyors vásárlás céljából. Mint látható, mindennel elégedett voltam, hiszen a kiszolgálás kedves, ahogy a többi szempont is elfogadható.
Átlagos 2017. január 25.a párjával járt itt
Szerintem egy pékség nem étterem, de ha már egy értékelő kolléga úgy gondolta, megér egy értékelést, én is írok véleményt. A tizenkettő egy tucat pékség közé tartozik, akár Cegléden is sok hasonló nívójú pékség található. Kenyér, péksütemény, kenyértésztából készült édes, sós éhségűzők, üdítő a hűtőből.
Átlagos 2017. január 25.egyedül járt itt
A Gezim pékség egyszerű pékség kis alapterületen viszonylag szűk választékkal. De azért a péksütemények és kenyerek mellett helyet kapnak az édességek is. Kértem egy sima meg egy diós linzert (140 ft darabja), nem volt hiba egyikben sem, tisztes átlagos minőséget képviseltek, akárcsak maga az üzlet. A kiszolgálás udvarias, a beltér rendezett, de érdektelen.
Gezim Pékség Cegléd - Külső kép