Zöldházak Fagyizó és Cukrászda Cegléd

2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs

Zöldházak Fagyizó és Cukrászda Cegléd vélemények

Szörnyű 2023. november 30.barátokkal járt itt
Szerettünk volna leülni bent, és enni sütit, de közölték,csak kint ülhetünk le. Szakadt az eső, és hideg volt. A süti árak átlagban 1000ft volt, viszont a sütik rossz ízüek voltak,és volt amelyik 2 napos volt. Bp.en, a Lehel piacon finomabb, frissebb, és féláron ehetek sütit. Nem ajánlom senkinek a Zöldházat
Kiváló 2018. április 5.családjával járt itt
Régóta visszajárók vagyunk, többször vettünk már otrtát, szelet sütiket, sósat, karácsonyi aprósütit és fagylaltot is. Ajánlom mindenkinek! Extra hosszú sütis puklt, hatalmas választék. Mindig van valami újdonság és különlegesség. Szépséges kész tortákat is lehet kapni.
2017. január 25.egyedül járt itt
Olcsó húsnak híg a leve – mondja a közmondás. Jómagam az olcsóbb megoldást választottam a Zöldházak cukrászdában, így csak magamra vethetek, ha nem részesültem katartikus élményben. Egy csokis szeletet (250) és egy „sportszeletet” (270) kértem (ezt normál méretű tortának kell elképzelni), ami olyan volt, amilyen szokott lenni: átlagos.
Kiváló 2016. január 24.családjával járt itt
Kellemes kis hangulatos hely, pénztárcabarát árrakkal,hatalmas választékkal, kedves kiszolgálással. A tortàk,sütemények,fagylalt helyben készül. Nyàron hangulatos kerthelysèg vàrja a vendègeket,színes bútorokkal. Napi sütemény ajànlatuk között szerepelnek azonnal elvihető tortàk is.
Átlagos 2015. szeptember 26., kollégákkal járt itt
Ceglédi szállásunk közelében találtunk rá erre a cukrászdára, mely nevét a neki helyet adó sokemeletes zöld háztömbről kapta. Süteményeket, egész tortákat és fagylaltot árusítanak. Az árak barátságosak, a kiszolgálás úgyszintén. A kínálatban többségében jól ismert sütiket, tortaszeleteket lehet kapni.
Zöldházak Fagyizó és Cukrászda Cegléd - Külső képZöldházak Fagyizó és Cukrászda Cegléd - Külső képZöldházak Fagyizó és Cukrászda Cegléd - Külső képZöldházak Fagyizó és Cukrászda Cegléd - Külső képZöldházak Fagyizó és Cukrászda Cegléd - Külső képZöldházak Fagyizó és Cukrászda Cegléd - Étel/italZöldházak Fagyizó és Cukrászda Cegléd - Külső képZöldházak Fagyizó és Cukrászda Cegléd - Külső képZöldházak Fagyizó és Cukrászda Cegléd - Külső képZöldházak Fagyizó és Cukrászda Cegléd - Étel/italZöldházak Fagyizó és Cukrászda Cegléd - BelsőZöldházak Fagyizó és Cukrászda Cegléd - Étel/italZöldházak Fagyizó és Cukrászda Cegléd - Étel/ital