Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

A Hotel Aquarell legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hotel Aquarell Cegléd - Aquarell Senior ajánlat (min. 3 éj)
Aquarell Senior ajánlat
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

Kiváló 2018. március 7.barátokkal járt itt
Nagyon elégedettek voltunk, a szoba tiszta és kényelmes volt. Az ágy mérete lehetett volna egy kicsit szélesebb. A fürdő és wellness részleggel elégedettek voltunk. Nem volt szerencsére tömeg, így pihenésre is alkalmas volt. A kapott masszázs és wellnes kezelések színvonalasak voltak, a személyzet ittt külön dicséretet érdemel kedvessége és tudása miatt.
Kiváló 2018. február 28.a párjával járt itt
Nagyon tetszett minden, semmi negatív dolgot nem tudnék megemlíteni. Szuperül éreztük magunkat, biztos visszatérünk még. Köszönjük a teljeskörű kényelmet.
Kiváló 2018. február 28.a párjával járt itt
A szálloda a Gyógyfürdő mellett van,amelyet nem látogattunk meg,tudniillik az Aquarell Hotel wellness részében nagyon színvonalas ellátásban részesültünk! A legjobb értékelést adtuk a hotel minden szolgáltatására,mivel a vizes programok élvezetén kívül minden szolgáltatás magas színvonalú.
Kiváló 2018. február 16.a párjával járt itt
Egy 3 napos pihenést töltöttünk el a párommal.Most voltunk itt először,de még a vártnál is jobban meg voltunk elégedve mindennel.A szoba nagyon tágas és barátságos volt,a wellness-rész is kiemelkedően szuper,minden igényt kielégítő.Bárkinek nyugodt szívvel ajánlanám ezt a szállodát!
2018. február 11.a párjával járt itt
Nagyon jó szálloda, teljesen korrekt ár/érték aránnyal. Balkonos (sarok) szobát kaptunk, amivel minden teljesen rendben volt. Nem nagy, de komfortos. A wellness rész is jó, a víz hőfok mindenhol megfelelt a megjelöltnek. A WC egyel a wellness szintje alatt volt (-1 emelet), ez furcsa megoldás.
Hotel Aquarell Cegléd - VendéglátásHotel Aquarell Cegléd - VendéglátásHotel Aquarell Cegléd - VendéglátásHotel Aquarell Cegléd - VendéglátásHotel Aquarell Cegléd - VendéglátásHotel Aquarell Cegléd - Külső képHotel Aquarell Cegléd - KörnyékHotel Aquarell Cegléd - VendéglátásHotel Aquarell Cegléd - WellnessHotel Aquarell Cegléd - WellnessHotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - VendéglátásHotel Aquarell Cegléd - SzobákHotel Aquarell Cegléd - Külső képHotel Aquarell Cegléd - SzobákHotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - Belső
Kiváló 2018. február 3.a párjával járt itt
Az élmény medence hőfoka és élmény elemei nagyon jók. A gyógymedence nekünk egy kicsit túl meleg volt.
A finn szauna hőfoka nagyon jó meleg, csak egy elég kicsi.
Azt nagyon hiányoltuk, hogy a fürdőtérben nincs WC, illetve zárt zuhanyozó.
Egyébként összességében jó volt, jól éreztük magunkat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. január 28.gyerekekkel járt itt
Kellemes, ízléses szálloda, kritizálható szolgáltatással. Kellemes szoba, a tetőtérben, viszont az ablakoknál húz be a hideg, fázós éjjel, nagyon kellemetlen! Beköltözés után részletekben hozzák a fürdőköpenyt, törülközőket többszőri kopogással. A reggeli pompás, bőséges, fantasztikus választékkal.
Hotel Aquarell Cegléd - SzobákHotel Aquarell Cegléd - SzobákHotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - SzobákHotel Aquarell Cegléd - SzobákHotel Aquarell Cegléd - BelsőHotel Aquarell Cegléd - WellnessHotel Aquarell Cegléd - Belső
Kiváló 2018. január 14.a párjával járt itt
Négy csillaggal kiváló a szálloda. Az első perctől az utolsóig kihasználtuk a wellness szolgáltatásait. Friss, finom reggelit és vacsorát kaptunk, s a személyzet is kellően felkészült volt.
Távol a várostól aki pihenni, fürödni, ellazulni szeretne, annak kitűnő hely!
Gyerekbarát a szálloda, de megfigyeltem /és tapasztaltuk/, hogy az idősebb korosztálynak sincs oka panaszra.
2018. január 13.a párjával járt itt
párommal töltöttünk it 3 napot már nem először. Kiemelném a griz együttes zenéjét. aki gondoskodott a szilveszteri buli hangulatról. Az étkezés a szilveszter előtti napokon kissé egysiku,de az ünnepi menü tökéletes. aszilveszteri vacsorához a fehérbor választék nagyon kicsi,és nem minőségi borok, . A medence kissé zsufolt.
Kiváló 2018. január 9.a párjával járt itt
Van, aki azért megy szállodába, hogy az adott várost megismerje, a környéken kiránduljon, a nevezetességeket felkeresse. Van, aki azért, hogy kitünő bánásmód mellett jót pihenjen, esetleg kezeléseket vegyen igénybe a szálláshelyen. Nos, mi az utóbbiak vagyunk, s aki ugyanezen okból keresi fel a Hetel Aquarellt, az nagyon jól választ.
Hotel Aquarell Cegléd a térképen
2700 CeglédFürdő út 24.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyógymedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád