Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

A Hotel Aquarell legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hotel Aquarell Cegléd - Aquarell Senior ajánlat (min. 3 éj)
Aquarell Senior ajánlat
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

Kiváló 2018. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
Remek, 3 napos hétköznapi pihenés volt. A szálloda kimondottan gyermekbarát. A személyzet kedves és odafigyelő, semmiben nem szenvedtünk hiányt. Az ételek változatosak és finomak voltak. Ha lehetőségünk lesz rá ismét felkeressük ezt a szállodát.
2018. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a gyerekekkel. A foglalás során is nagyon rugalmasak voltak, találtak megoldást az időpontmódosításunkra is. A wellnes is megfelelő gyerekekkel is, de az Aquapark/csúzdapark szomszédsága egy hetes ottartózkodás során is tud változatos lenni. A vacsorák minden este az állandó változatosság mellett fantasztikusak voltak.
2018. május 31.családjával járt itt
Személyzet előtt le a kalappal, karácsonykor voltunk, és történt egy tűzriadó próba, azonnal kezelték a helyzetet. Szállás foglalásnál az ügyintéző hölgy is maximálisan kedves és korrekt volt. A szobákban a kényelem egy két + 1fő esetén nem igazán megoldott. Sajnos a pótágy nem volt kényelmes, sőt. . . többször összecsuklott. Étterem rész 5*-ra vizsgázott, szerettük.
2018. május 29.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat.A vellnes részleg csodálatos. Segitőkész volt a személyzet. A gyógykezelések fantasztikussak voltak a vezetőjük Zsuzsika egy tünemény. Nagyon köszönünk mindent reméljük hogy hamarossan újra találkozunk.
2018. május 5.gyerekekkel járt itt
Mi nagyon szeretjük mert közel van a gyerekek nem szeretnek sokat utazni. A wellnes kiváló az élmény medence 32c fokos még hüvös idöben reszketés nélkül könyedén bele lehet sétálni. A gyógyvizes medence szuper pont elég nagy a höfok számomra ideális és a gyerekeket közben szemmel lehet tartani az élmény medencében. A családom nagyon élvezte az ott eltöltött idöt. Üdv
Kiváló 2018. április 15.barátokkal járt itt
Nagyszerüen éreztük magunkat.A Wellnesz rész nagyon szép a gyógykezelés és a dolgozók segítőkészek voltak ,úgyszintén az étteremben és a többi kiszolgáló személyzet is .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. március 23.a párjával járt itt
Téli hétvégét töltöttem a szállodásban. Bár 4 csillagosnak mondták, a szobák előtti padlószőnyeg elég rémes állapotban volt. Közel van a városi Gyógyfürdő, ahová azért érdemes ellátogatni ilyen időben is, hisz a kinti gyógymedencében hóesésben ücsörögni azért egy különleges hangulat.
Hotel Aquarell Cegléd - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 20.a párjával járt itt
Még 2017 márciusban jártunk ott Nagyon szép szobát kaptunk az egész szálloda nagyon szép elegáns volt A személyzet kedves segítő kész volt. Az ételek kiválóak. A wellness különösen tetszett hogy ki sem kellett mozdulni a szállodából. Volt élmény és gyógymedence is meg pezsgőfürdő.
Hotel Aquarell Cegléd - Wellness
Kiváló 2018. március 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szálloda. Tényleg 10-ből 10-es. Nagyon örültünk a rengeteg gyerek programnak. Színvonalas, és nagyon jól felszerelt szálloda. Nem fukarkodnak a fűtéssel. :) Biztos, hogy vissza fogunk még jönni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
Átlagos 2018. március 10.barátokkal járt itt
Aranyos kis szálloda,de a négy csillagot túlzásnak érzem. Leginkább a vacsora miatt. Egyetlen olyan étel sem volt,ami ízlett volna. Sem a rák (ami valami halpép volt,nem rák,az biztos), sem a zsíros pörkölt, sem a sütemények nem ízlettek. A répa köret is teljesen ízetlen volt. A vacsorához fizetős az üdtő.
Hotel Aquarell Cegléd a térképen
2700 CeglédFürdő út 24.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyógymedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád