Realista: Kissé eldugott, de kellemes hely. - Hotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd értékelése
1. helyezett a 7 ceglédi szállás közül

Kissé eldugott, de kellemes hely.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 16.
Jó színvonalú wellness szálló. Bár úszómedencéje nincs, de az élménymedence vízfelülete jelentős és helyenként-időnként lehet úszni is (bár ehhez a vize kissé meleg).Kedvező a viszonylag korai nyitás (fél 8). Pozitív, hogy a wellness-ben és a recepció szintjén nyitva van a bár, még így főszezonon kívül is! A medencetérben elkelne egy óra (a szauna-előtérben "eldugott" falióra ezt nem pótolja).
A félpanzió választéka, terítése jó. Nekünk az ízvilágával sem volt bajunk. Az italok persze drágák, de ez nem egyedi. A kiszolgálás MINDEN részlegen udvarias - sőt: készséges.
Komoly kifogást a tisztaságról is nehéz lenne megfogalmazni.
Apró, de jóleső figyelmesség, hogy a szobába lépő vendéget a házi tvcsatorna név szerint üdvözli. Viszont a csatorna választék mennyiségben és összetételben egyaránt SIRALMAS!
Ez utóbbit leszámítva, kellemes időtöltés volt.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Realista felhasználót?    Igen

Hotel Aquarell Cegléd
2700 Cegléd
Fürdő út 24.

2020. december 18.
2020.novemberében jártam férjemmel a hotelben .2 éjszakát töltöttůnk ott, és mindennel nagyon elégdettek voltunk.Kiváló wellness,finom ételek, kedves személyzet.Mindenkinek ajánlom,jövőre újra megyůnk!

2020. október 21.
Ez az a szálloda ahová visszavágytam.3x voltunk már a szálláshelyen ami a mi igényeinket maximálisan kielégítette.Már most eldöntöttük, hogy tavasszal visszatérő vendégek leszünk. Amit megemlítenék mivel nincs pancsoló medence csak 5-6 éven felüli kisgyermeknek ajánlanám a szállodát.Kicsit...

2020. szeptember 10.
2 személyes ágyat foglaltam és 3 x1 személyes ágy volt! illetve a ajtó kártya aktiváláshoz 2 x le kellett menni mire sikerült amit úgy kellett volna megkapni,hogy aktív!

Hotel Aquarell, Cegléd kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári szünidei akció (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, játszóház, ping-pong, csocsó és X-box használattal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-06-13 - 2021-08-31
 - Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-05-29 - 2021-08-31
 - Aquarell hétvége (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős programokkal, élőzenés estekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-01-15 - 2021-06-13