Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

4,1
a 7 celldömölki szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
Vulkán Wellness Hotel és Kemping CelldömölkVulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk bemutatkozása

Ausztria és Németország után 2014. április 11-től már Celldömölkön, a vulkánvárosban is várja a kikapcsolódni vágyókat a Jufa szállodája, kempingje, gyógy- és termálfürdője. A tekintélyes méretű sport- és wellness létesítmény egész évben egyaránt sokszínű elfoglaltságot kínál fiataloknak, családoknak, a sport szerelmeseinek és a kikapcsolódásra áhítozóknak.

A Vulkán Wellness Hotel és Kemping legnépszerűbb csomagjai

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval (min.1 éj)
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Pünkösd (min. 1 éj)
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Pihenés a Jufa Vulkán Fürdö Resort mobilházaiban (min. 2 éj)
Pihenés a Jufa Vulkán Fürdö Resort mobilházaiban
2024.09.11-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk vélemények

2018. december 24.családjával járt itt
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk a szállodában. A szoba nagyon kényelmes volt, kivéve a párna! Az borzalmas volt. A személyzet kedves és udvarias volt, kivéve az utolsó reggelen a séfet. Előre jeleztem, hogy gluténmentes étkezést kérek, mert 5 éve lisztérzékeny vagyok. Reggelinél kértem gluténmentes kenyeret, vagy péksüteményt.
Kiváló 2018. december 8.a párjával járt itt
A szálloda és a fürdő is szuper volt, ezért is hosszabitottunk még 1 éjszakát.
A szaunavilág nagyon jó volt, két szaunamesterrel, akik más-más előadásmodú "partival" szolgáltak!
Étterem bőséges és ízletes félpanzióval állt elő minden nap.
Egyedül az ágy volt egy kicsit kényelmetlen nekünk.
Összeségében nagyon kellemes wellnes napokat töltöttünk el!
Tisztelt Cséve Ákos!

Köszönjük szépen a pozitív visszajelzést, nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak.

Reméljük a jövőben ismét vendégeinkként üdvözölhetjük Önöket!

Köszönettel:
2018. december 10., Kurucz Klaudia, Vulkán Wellness Hotel és Kemping
Kiváló 2018. november 22.a párjával járt itt
Ajánlották nekünk ezt a szállodát az ismerőseink, . . . . hát nem csalódtunk. Minden szuppper volt. Mi is csak ajánlani tudjuk azoknak akik szeretik a csendet és nyugalmat. A szálloda és thermálfüdő területén minden megtalálható, akár ki sem kell tenni a lábunkat egész nap. Mi novemberben voltunk de nyáron még csodásabb lehet. Köszönjük, nagyon jó volt.
Tisztelt Cselédes Zoltán!

Nagyon köszönjük a megtisztelő szavakat, örömünkre szolgál hogy minden megfelelő volt az Önök számára és jól érzeték magukat nálunk!

Reméljük a jövőben ismét vendégeinkként üdvözölhetjük Önöket!

Köszönettel:
2018. november 24., Kurucz Klaudia, Vulkán Wellness Hotel és Kemping
Kiváló 2018. október 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedettek voltunk, jól éreztük magunkat! Köszönjük! Tetszett a mini golf, a benti nagy játszó gyermekmedence. Mindenki kedves, udvarias volt és az ételek is finomak voltak! Ha esetleg valamilyen bővítést, újítást terveznek a jövőben, akkor egy javaslatunk lenne.
Vulkán Wellness Hotel és Kemping válasza
Kedves Ágnes! Köszönjük szépen a pozitív visszajelzést, nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban, és mindennel elégedettek voltak. Őszintén reméljük, még sokszor üdvözölhetjük Önöket a jövőben.
2018. október 27., Bárdossy Evelin, Vulkán Wellness Hotel és Kemping
Kiváló 2018. augusztus 27.a párjával járt itt
Először is mikor oda értünk a recepciós hölgy nagyon kedves volt,már jó benyomást keltett. A szobába mikor felértünk nagyon nagy tisztaság volt,az ágy elképesztően kényelmes,de lehetne francia ágy mert sokszor becsúsztam én is és a párom is a közepébe. A kilátás gyönyörű volt, és a fürdő is rendezett.
Kiváló 2018. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Örülök, hogy hosszas keresgélés után a Jufa Vulkán Hotelre esett a választásom. Férjemmel, kerekesszékes felnőtt fiammal és húgommal töltöttünk itt három éjszakát. A személyzet segítségével két nagyon kényelmes, erkélyes, összenyitható szobában helyeztek el bennünket.
Vulkán Wellness Hotel és Kemping válasza
Kedves Tünde! Köszönjük szépen a pozitív visszajelzést, nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban, és mindennel elégedettek voltak. Őszintén reméljük, még sokszor üdvözölhetjük Önöket a jövőben.
2018. augusztus 23., Klára Ágnes, Vulkán Wellness Hotel és Kemping
2018. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk a szállodában 4 éves kisgyermekkel. Családbarát szálloda, alapvetően mindennel meg voltunk elégedve, talán a szoba tűnt egy kicsit kicsinek meg a szekrény. A szobából hiányoltam a vendégpapucsot (volt ahol adtak), a wc-ben a ventilátort meg esetleg ott is egy kis szekrény, ahova be lehetne pakolni.
Kiváló 2018. július 23.gyerekekkel járt itt
A szoba kényelmes és tiszta. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A fürdő részében a kisebb és a nagyobb gyerekek is megtalálják a nekik való szórakozást. Az ételek nagyon finomak és nagy a választék. Amit picit hiányoltam az egy játszótér ahol az étterem terasza van, a nagy füves területen. Bár egy hinta volt készülőben. :)
Kiváló 2018. július 22.gyerekekkel járt itt
Szerintem minden megvan ami egy hétvégi kikapcsolódáshoz szükséges akár kisgyermekkel is.Személyzet nagyon kedves, segítőkész. Nagyon bababarát szálloda. A fürdő területén is megtalálja a maga szórakozását kicsi és nagy. Mi nagyon kellemesen éreztük magunkat.
Kiváló 2018. július 16.a párjával járt itt
Mindenki nagyon kedves volt, a hotel szép, új, de a szobában az ágy alatt nagyon nagy volt a por. Az ételek finomak, kicsit több vegetáriánus étel lehetne. reggelinél különleges volt a sok sajtból álló válogatás. Nagyon tetszett a sok fecske. Nagyon kényelmes volt, hogy át lehetett sétálni a fürdőbe.
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk a térképen
9500 CelldömölkSport u.10.
• fedett úszómedence • szauna • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• OTP SZÉP kártya
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • büfé