Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

4,1
a 7 celldömölki szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
Vulkán Wellness Hotel és Kemping CelldömölkVulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk bemutatkozása

Ausztria és Németország után 2014. április 11-től már Celldömölkön, a vulkánvárosban is várja a kikapcsolódni vágyókat a Jufa szállodája, kempingje, gyógy- és termálfürdője. A tekintélyes méretű sport- és wellness létesítmény egész évben egyaránt sokszínű elfoglaltságot kínál fiataloknak, családoknak, a sport szerelmeseinek és a kikapcsolódásra áhítozóknak.

4Szolgáltatás

A Vulkán Wellness Hotel és Kemping legnépszerűbb csomagjai

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel (min. 2 éj)
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval (min.1 éj)
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Pünkösd (min. 2 éj)
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Pihenés a Vulkán Fürdö Resort mobilházaiban (min. 2 éj)
Pihenés a Vulkán Fürdö Resort mobilházaiban
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk vélemények

2023. október 30.gyerekekkel járt itt
A konyha nagyon jó volt, finomakat ettünk.
Nem tetszett, hogy a szauna részlegben egy finn szauna van, amit fürdőruhában lehet használni. A többi szaunát (4db) csak fürdőruha nélkül. Számomra csalódás, hogy így nem tudtam kihasználni a wellnesst és nem is értem ezt a megközelítést. Kis hazánkban ez a jelentős kisebbségnek kedvez.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük értékelését! Sajnáljuk, hogy szaunavilágunk nem nyerte el maradéktalanul tetszésüket!
Dolgozunk a szaunavilág szaunázási lehetőségeinek bővítésén!
2023. december 12., Kalmár-Orbán Fanni , Vulkán Wellness Hotel és Kemping
Kiváló 2023. október 26.a párjával járt itt
Most már évente igénybe vesszük Mindenszentek előtt, mivel szüleim Celldömölkön vannak eltemetve. Mivel szaunázni is szeretünk így számunkra ez a legjobb megoldás. A kínált svédasztalos reggelik nagyon bő választékot kínálnak. Ebédelni máshol szoktunk, amerre éppen járunk és Hotelben még ezt nem próbáltuk ki. Legközelebb ezt is megpróbáljuk.
Kedves Péter!

Köszönjük szépen értékelését! Örülünk, hogy pozitív élményekkel távoztak szállodánkból!
Várjuk vissza Önöket!
2023. december 12., Kalmár-Orbán Fanni, Vulkán Wellness Hotel és Kemping
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
Kiváló 2023. október 17.barátokkal járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. Kedves fogadtatásban volt részünk. A szoba és a fürdőszoba tiszta volt. A szobában kényelmes ágyat találtunk. Az étteremben finom és változatos reggelit is és a vacsorát kaptunk. tetszett, hogy közvetlen átjárás volt a fürdőbe, így egy köntösben nyugodtan átsétálhattunk.
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - EgyébVulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - EgyébVulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - EgyébVulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - EgyébVulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - EgyébVulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - EgyébVulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - EgyébVulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - EgyébVulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Egyéb
Kiváló 2023. szeptember 11.a párjával járt itt
Sokkal jobb a szállás mint azt korábban gondoltam. A szoba tiszta, jól felszerelt, nagyon kényelmes ágyakkal, modern berendezéssel,elektromos árnyékolóval és szép terasszal. A reggeli, vacsora bőséges és finom. Este a bárban nagyon jó koktélokat ittunk. Van külön gyerek játszó szoba, konditerem, csocsó,pingpong asztal, biliárd asztal stb.
Kedves Sándor!

Nagyon szépen köszönjük értékelését, örülünk, hogy pozitív élményekkel távoztak!
2023. szeptember 21., Orbán Fanni, Vulkán Wellness Hotel és Kemping
2023. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Mobilházban laktunk, az csalódás volt hogy az ágyak alatt vastagon állt a por, tehát az már jó pár hete nem volt takarítva. Illetve pókok és fülbemászók is voltak a mobilházban. A klíma szagán lehetett érezni hogy az is régen volt takarítva/karbantartva.
Kedves Orsolya!

Köszönjük szépen az értékelést! Sajnáljuk ezt a kellemetlenséget! A jövőben ezekre kiemelten figyelmeztetjük a személyzetet!
2023. augusztus 27., Orbán Fanni, Vulkán Wellness Hotel és Kemping
Szörnyű 2023. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
A mi élményünk akkor kezdödött,mikor késéses takarítás miatt,fél óra csúszással tudtuk átvenni a kulcsokat! majd jött a felismerés(ami a hotel fotóin nem kivehető)hogy mivel 5fő igy mobil házban leszünk,ami nem lenne baj,de a hoteltől,fürdőtől,étkezéstől 1,5km gyalogtúrára van! A szállás az maga a rémálom,szeméttel,kosszal,zajjal együtt.
Kiváló 2023. július 31.gyerekekkel járt itt
Mobilházban laktunk 4 kis gyermekkel. A szállás kitűnő, a konyhában nem volt elegendő tányér, pohár, evőeszköz. 6 főre 3 kanál, 3 villa. 4 db vizespohár. Boros pohárból és kávés pohárból
volt elegendő. 2 műzlis tál, 2 mélytányér. tudom, hogy ezek fogyóeszközök, de lehetne ezeket pótolni.
Kedves István!

Köszönjük szépen értékelését! Örülünk,hogy összességében pozitív élményekkel távoztak tőlünk!
2023. augusztus 1., Kalmár-Orbán Fanni, Vulkán Wellness Hotel és Kemping
2023. július 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a sok csúszda, gyerek medence. Nagyon tetszett az akadálypálya az úszómedencében. Tetszett a sok medence. Kevésbé tetszett, hogy úgy tűnt, mintha néhány dolog el lenne hanyagolva (csúszdalépcsők erőteljes rozsdásodása, minigolf pálya nulla karbantartása). Ettől függetlenül nagyon remek hetet töltöttünk Önöknél!
Kedves Júlia!

Nagyon szépen köszönjük értékelését!
2023. július 30., Kalmár-Orbán Fanni, Vulkán Wellness Hotel és Kemping
Kiváló 2023. június 25.csoporttal járt itt
Csoportosan,összesen 64 en voltunk egy éjszakára. A szálloda minden egyedi kívánságunknak eleget tett. A személyzet nagyon,kedves,segítőkész. Mundenki jól érezte magát, egy percig se unatkoztunk. A szobák tiszták,kényelmesek az ágyak. A wellnes fantasztikus. A vacsora nagyon finom volt,a reggeli fantasztikus és bőséges.
Vulkán Wellness Hotel és Kemping válasza
Köszönjük, hogy ilyen pozitívan értékelte szállodánkat és a szolgáltatásainkat! Várjuk Önöket máskor is !!
2023. június 28., Jóna Georgina, Vulkán Wellness Hotel és Kemping
2023. március 24.a párjával járt itt
Az értékelésemből azt hiszem látható, hogy álltalában elégedett voltam. Viszont a szaunapark csalódást okozott, a finn szaunában nem volt hőmérő, a gőzkabint csak külön kérésre indították be. Mindezeket tetézte, hogy nem volt szaunalepedő még külön kérésre sem, mondván drága a mosatásuk.
Kedves József!

Köszönjük értékelését! Sajnáljuk a kellemetlenségeket a szaunával kapcsolatban, ezek megoldása folyamatban van.
2023. április 19., Orbán Fanni, Vulkán Wellness Hotel és Kemping
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk a térképen
9500 CelldömölkSport u.10.
• fedett úszómedence • szauna • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• OTP SZÉP kártya
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • büfé