Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő

Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő
Bonita Apartman Hotel CserkeszőlőBonita Apartman Hotel Cserkeszőlő
Bonita Apartman Hotel CserkeszőlőBonita Apartman Hotel Cserkeszőlő

Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlőn található, 120 kilométerre Budapesttől, a 44-es főút mellett. A szálloda a Gyógy-és Strandfürdő mellett helyezkedik el, 67 kényelmes szobával, frissítő szolgáltatásokkal, közvetlenül a szobákba bevezetett termálvízzel.

3Szolgáltatás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2015. augusztus 28.családjával járt itt
1,5 éves gyerkőccel töltöttünk itt 4 napot augusztusban, nyugodt szívvel tudom ajánlani kisgyermekes családoknak, nekünk nagyon tetszett! Az apartman gyönyörű, tágas, igényes. Takarítani valóban nem jönnek, de van felmosó és seprű, úgyhogy tartható a rend. :) A kültéri medencék melegvizesek, főleg a gyermekmedence, felesleges is átmenni a fürdőbe jó idő esetén (mi megbántuk).
Átlagos 2015. augusztus 9.a párjával járt itt
Egy teljes hetet töltöttünk itt a férjemmel. Az apartman szépen kialakított, kényelmes volt. Wifi egész héten nem volt /ki volt írva technikai okok miatt Wifi szolgáltatás nem érhető el/. A 7 napos tartózkodás alatt a szobába egyetlenegyszer nem jött be takarító. Mikor megkérdeztük, hogy a szeméttel mit kell csinálni, azt mondták, kit van az utcán a konténer, oda kell kivinni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. július 29.a párjával járt itt
Első alkalom, hogy itt jártam. A menedzsment nincs a tudása magaslatán, az alkalmazottak munkájának összehangolás nem nagyon sikerült. Fél kettőkor még nem volt kitakarítva a szoba és több dolog volt beírva a leltárba, ami nem volt, meg kellett kifogásolni. Kapkodás, az egyik takarítónő a kérdésünkre igen nyeglén válaszolt.
Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő - Környék
Gyenge 2015. július 29.a párjával járt itt
A párommal és a családommal jártam a Bonitában. A hely hagyott kívánnivalót maga után. Kezdődött azzal hogy vasárnapi érkezésünkkor közölték hogy keddig nem lesz elérhető a WiFi szolgáltatás. Ezzel semmi gond nem lett volna, nyaralni mentünk, nem internetezni, kedd este aztán elérhető lett a WiFi, kivéve nekünk mivel a 3.
Kiváló 2015. február 5.a párjával járt itt
Mi a férjemmel már évek óta vissza járunk. Kedves személyzet,tiszta kényelmes szobák . ízletes ételek igazi pihentető napok várnak ránk! Mindig meglepnek valami újdonsággal ami külön jól esik. gondolok itt a kemencében sült finomságra amivel legutóbb vártak bennünket. a kis halastó közepén a padon igazi romantikus órákat töltöttünk. Nagyon szeretjük az itt töltött napokat köszönet érte.
Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2014. szeptember 14.a párjával járt itt
Párommal jártam itt a Bonita Apartman Hotelben,felejthetetlen hétvégét töltöttünk itt. A recepción rendkívül kedvesen fogadtak bennünket,a szoba szépen berendezett és tiszta volt,minden igényt kielégítően. A hotel udvarán szép tavacska volt,kacsák úszkáltak benne. Az étterem néhány perc gyaloglásra volt,változatos és bőséges étkezési lehetőséggel.
2014. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Tavaly töltöttünk itt néhány napot gyerekeinkkel. A debreceni Auchan áruházban " fűztek be minket egy akciós ajánlattal, mivel szeretjük a hosszú hétvégéket fürdéssel egybekötve eltölteni, így belementünk, hogy meghallgatjuk az előadást is, amit ott tartottak, cserébe olcsóbb lett a pihenés.
Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2014. július 20.a párjával járt itt
Nem először voltunk itt, a vendéglátásban és a helyben még soha nem csalódtunk! Nagyon tágasak, klasszak az apartmanok! A medencét is és a mellett lévő bárt is szeretjük! Pünkösdkor voltunk, az elmaradt lovaskocsizásért egy ingyen ebéddel kárpótoltak bennünket! A vendégváró pálinka sem semmi!
Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő - Környék
Kiváló 2014. július 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper a pihenésre tökéletes minden. Nagyon tetszett a családnak a környezet, a tó , a vadkacsák, teknősok, a kis tó, amely a nyugalom szigete is egyben. Gyerekeseknek kimondottan élmény a szállás. A strand közelsége is pozítív. Felnőtteknek a szauna a plussz élmény. Örülünk, hogy itt lehettünk.
Kiváló 2014. július 1.a párjával járt itt
Nagyon szép, medencékkel és wellnessel felszerelt üdülő, kellemes, modern, tágas szobák, nappalival. Mi kétszemélyesben voltunk, de kényelmesen elfértünk volna négyen is. A hely legvarázslatosabb részét képezi a tó és a benne, illetve körülötte élő állatok: vadkacsák, rengeteg halacska, teknős, cicák.