Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2018. június 14.a párjával járt itt
Remek pihenést nyújtott maga a szoba, a jakuzzi valami szuper volt, a tulajdonosokkal prímán (többször is) elbeszélgettünk, barátságos emberek ! ! ! A reggeli választék EURÓPAI színvonal, a főétkezés a fürdő területén lévő Napsugár Étteremben rendkívül jól megszervezett, hatalmas adagokkal, házias minőségben ízletes, a személyzet ott is előzékeny, udvarias !
Royal Hotel Cserkeszőlő - Külső képRoyal Hotel Cserkeszőlő - Környék
Kiváló 2018. március 29.a párjával járt itt
A tulajdonosok (és egyben a személyzet is) kedvesek, udvariasak, maximálisan segítőkészek. A panzió levegője a szobáknál tele van a friss öblítő illatával, tisztaság van mindenütt, az egész épületben. A helyben kapott reggeli nagy választékú, ízletes.
Royal Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2017. augusztus 6.a párjával járt itt
Szép helyen van csend igazi felüdülést jelent,a reggeli változatos és friss, böséges ,a személyzet kedves és figyelmes ,a vezetés közvetlen és szolgálatkész , rugalmas megtesznek mindent a vendég érdekében /teraszos szoba , kevés lépcső/a strand közel a vacsora a strand területén fogyasztható, változatos böséges és finoma kiszolgálás ott is remek szerintem korrekt a társ kapcsolatuk .
Kiváló 2017. június 16.gyerekekkel járt itt
A Panzió szép, tiszta, rendezett, étkezője és családi szobája tágas. (mert mi azt vetük igénybe 3 Gyerkőccel,így csak arról tudok nyilatkozni). A helyszinen felszolgált reggeli, friss, finom, és mindenki talál kedvére valót. A tojásos ételeket frissen készítik. A "Házigazda" minden reggel felkínálja az alternatívákat.
Kiváló 2017. április 22.gyerekekkel járt itt
Kisgyermekkel voltunk itt, nagyon tetszett a panzió mindannyiunknak. Tiszta, rendezett az egész panzió, a személyzet is nagyon kedves, segítőkész. A szoba kényelmes, felszerelt (tv, klíma, hajszárító, hűtő, étkezőasztal, illetve tágas erkély). (Nekem külön tetszett az épület/szobák elrendezése.
Kiváló 2017. április 18.családjával járt itt
Minden rendbe volt! Kedves segítőkész személyzet,tiszta szoba,finom reggeli! Mi félpanzióval kértük a szállást ,reggelit a szálláson lehetett elfogyasztani az ebédet vagy vacsorát a strand területén található Napfény étterembe,mind két helyen maximálisan meg vagyunk elégedve a kiszolgálással az étel mennyiségével és az elkészítésével,nagyon jól éreztük magunkat!
Kiváló 2017. április 10.gyerekekkel járt itt
A panzióban az első perctől kedves és készséges volt a Személyzet! Kisgyermekkel érkeztünk és vele is nagyon barátságosak voltak! Háromágyas szobát kaptunk így a gyermekkel is kényelmesen elfértünk a szobában. (nem kérek érte plusz pénzt se! )
A szoba igényesen kialakított (tágas + erkély) és jól felszerelt (Tv, klíma, étkező asztal, hűtő.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2017. április 5.barátokkal járt itt
Igényes, tiszta szálláshely. Közel a fürdőhöz és a buszpályaudvarhoz. Díjtalan, zárt belső parkoló. Szeretjük, ha a reggeli meleg étel a kedvünkre készül. Kedves kiszolgálás, bőséges választék. A főétkezés a fürdőben biztosított. Igazi házias koszt, majdnem 20 féle menüből. Bőséges adagok.
Kiváló 2017. március 20.barátokkal járt itt
Barátokkal együtt érkeztünk márciusban egy kis pihenésre, ami tökéletesre sikeredett. A szálláshely tiszta, rendezett, igényes minden helyisége, a szobáktól kezdve a reggelizőhelyeken keresztül a recepcióig. A reggeli választékos, szerintem minden igényt kielégítő a fő étkezéssel együtt.
Kiváló 2017. február 28.barátokkal járt itt
2017. február 22-től, 2 éjszakát töltöttünk a panzióban barátnőmmel. Nagyon jól éreztük magunkat. Az épület a busz pályaudvartól, és a fürdőtől 2-300 m-re található. Tiszta, hangulatos az egész épület. A reggeli választék kiváló, a személyzet kedves, segítőkész.