Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

Átlagos 2016. október 17.a párjával járt itt
Még soha nem írtam értékelést,pedig már nagyon sok helyen megfordultunk az ország különböző pontjain,előnyben részesítve a kisebb településeket és a kisebb családias panziókat. Indulás előtt sokszor elolvasom az előttem értékelőket bár csak kevéssé szokott befolyásolni.
Átlagos 2016. október 3.családjával járt itt
A hely szép helyen van,tisztaság van. Amiért kevés pontot adtam bizonyos dolgokra: a panzió adottságai miatt minden áthallatszik a szomszéd szobákból,pl ha valaki leteszi a poharát a mosdóra,vagy reggel 3/4 5-kor nekiáll a kádba vizet engedni. A jakuzzi kifejezetten hideg,a tea mivel gondolom termálvízből van,konkrétan ihatatlan.
Royal Hotel válasza
Kedves volt vendégünk !
Mi sem értjük miért volt ilyen rossz véleménnyel rólunk, mivel a többi értékelő jobb véleménnyel van mint ön, valószínűleg nem véletlenül !
Mi szívesen beszélgettünk volna önnel is mint a többi vendéggel, de nem tudtunk , nem állt velünk szóba .
2016. október 4., Royal Hotel, tulajdonos
Átlagos 2016. szeptember 26.a párjával járt itt
Az egész panzió területén nagy a tisztaság, költségtakarékos megoldásokkal találkoztunk mindenhol. A kényelem nem az igazi, de két éjszakát ki lehetett bírni. A reggeli látszólag bőséges, szerintem mégsem volt választék. Hiányoltam a normális teát és az igazi gyümölcslevet, a gyümölcsöt és a péksüteményt.
Royal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - Belső
2019. szeptember 30.a párjával járt itt
Tiszta, rendezett szép környezetben, kellemes hangulatú. Akár családdal vagy csak egy magában megy az ember jól fogja magát érezni.
2019. szeptember 15.barátokkal járt itt
Kellemes, nyugodt hely attól függetlenül, hogy közvetlen a strand bejáratával szemben helyezkedik el. Kedves vendégfogadtatásban volt részünk, mindenről tájékoztatást kaptunk. A partner étteremben udvarias kiszolgálásban volt részünk. A szobában az ágy minden mozdulatnál nyikorog erre megoldást kell találni. Egyébként minden rendben volt e rövid idő alatt.
2019. január 17.a párjával járt itt
Szép tiszta környezet kicsit messze van a fürdőtől a félpanzió a vacsora vagy az ebédet csak a fürdőbe lehet igénybe venni. Olyan szobát kaptunk, mely összenyitható, nagyon át lehetett hallani a szomszéd televizióját, igy nem lehetett pihenni, ugyan szóltunk a recepciósnak és az éj közepén át költöztünk egy másik szobába, igy már kenyelmesen lehetett pihenni.
2018. május 31.a párjával járt itt
Először az összegzés: mindent egybevéve jó hely, érdemes idejönni. A panzió tulajdonosa (gyakorta recepciósa) kedves, udvarias, segítőkész. Az épületben a lépcsők meredekek, de a szobák szépek, rendezettek. Gyakori szellőztetés azonban szükséges. Amikor átvettük a szobát, kifejezetten büdösnek, szellőzetlennek találtuk.
2017. szeptember 22.a párjával járt itt
Megnézem mindig előre az értékeléseket és nagyjából tájékozott vagyok, bár az értékelések relatívak. Sok jót láttam a kommentekben, ezért túl nagy csalódás nem ért. Valóban szép és tiszta a szálloda, a recepción kedvesek voltak, minden kérdésünkre maradéktalanul választ kaptunk.
2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Valóban kellemes kis panzió. ( Csak az a meredek lépcső ne lenne) Igényes, tiszta szálláshely. Közel a fürdő és a buszmegálló. Díjtalan, zárt belső parkoló. Reggeli meleg étel rántotta és tükörtojás,viszont felvágottakból és egyéb hideg reggeliből nagy a választék. Üdítő, kávé, tea stb. A főétkezés a fürdőben biztosított.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. július 18.a párjával járt itt
A hotel a központtól kissé távolabb van a fürdő bejáratától 300 méterre, a félpanziós étkezés kb 450 métere van. A szálloda szép tiszta rendezett. A személyzet udvarias segítőkész. Ha a szobában az étkező asztal fele akkora lenne sokkal tágasabb lenne. A hűtő felett 2 m magasan lévő kisméretű tv nem túl kényelmes.