Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

2017. április 5.a párjával járt itt
Valóban kellemes kis panzió, és nem is okozott volna csalódást, ha nem olvastam volna a szuperlativuszokban írt véleményeket ezen az oldalon. 14 óráig rá sem néznek a vendégre, félszavakból megtudtam, hol lehet ebédelni, tény, máshol sem fogadják a korán érkezőket tárt karokkal.
Royal Hotel Cserkeszőlő - Külső képRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - SzobákRoyal Hotel Cserkeszőlő - BelsőRoyal Hotel Cserkeszőlő - BelsőRoyal Hotel Cserkeszőlő - Vendéglátás
Kiváló 2014. augusztus 30.egyedül járt itt
A panzió csendes nyugodt és környezetben a fürdővel szemben lévő utcában található,alig 5 perc kényelmes sétálva el lehet menni a fürdőbe. Új, tiszta szobák, biztonságos parkolás, a szobák terasszal rendelkeznek. A reggeli választékos, a félpanzió a fürdő területén fogyasztható,( 15 féle ételválasztékkal) A tulajdonos és a személyzet nagyon kedves és barátságos.
Kiváló 2014. augusztus 27.családjával járt itt
2014.márciusában jártunk itt a családommal. Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. Családias hangulat,csendes környezet, ahova az ember szívesen vonul el a nyüzsgő világ elől. A felszolgálás nagyon jó - köszönet a tulajdonosnak és az ott dolgozóknak mindent!
Ide megéri visszatérni :)
Royal Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2014. július 27.családjával járt itt
Csend, nyugalom, tisztaság, kedvesség, kényelem, figyelmesség ez mind jellemző erre a panzióra és valamennyi dolgozójára. Bőséges svédasztalos reggeli és főétkezés. A főétkezést menü választásos volt, amit a strand területén lévő étteremben tudtunk elfogyasztani 12 és 19 óra között, ez a rugalmasság nekünk tetszett.
Kiváló 2018. március 29.a párjával járt itt
A tulajdonosok (és egyben a személyzet is) kedvesek, udvariasak, maximálisan segítőkészek. A panzió levegője a szobáknál tele van a friss öblítő illatával, tisztaság van mindenütt, az egész épületben. A helyben kapott reggeli nagy választékú, ízletes.
Royal Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
2017. szeptember 22.a párjával járt itt
Megnézem mindig előre az értékeléseket és nagyjából tájékozott vagyok, bár az értékelések relatívak. Sok jót láttam a kommentekben, ezért túl nagy csalódás nem ért. Valóban szép és tiszta a szálloda, a recepción kedvesek voltak, minden kérdésünkre maradéktalanul választ kaptunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 63 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. november 14.gyerekekkel járt itt
Nyáron kiválasztott és megvásárolt utazásra ősszel sikerült időt szakítanunk. Olvasva a korábbi értékeléseket, nagyon kíváncsi voltam a panzióra. Személy szerint nagyon szeretem az igényes és tiszta szálláshelyeket, ahol megbecsült vendégként érzem magam, nem utolsósorban a gyermekeket is szívesen fogadják, ezek részben teljesültek.
Royal Hotel válasza
Kedves Vendégünk !
Mi a vendég érkezésekor szóban tájékoztatjuk a vendéget az itteni lehetőségeiről, étkezésről stb. E tájékoztatás közben amit a feleségem mondott el önöknek, a gyermek ordibálva, (valami karatés beállásokat csinált közben) különböző hörgő hangokat kiadva rohangált a panzióban a recepció előtt, amitől nem lehetett értetni a beszélgetést.
2016. november 20., Royal Hotel, tulajdonos
Átlagos 2016. október 17.a párjával járt itt
Még soha nem írtam értékelést,pedig már nagyon sok helyen megfordultunk az ország különböző pontjain,előnyben részesítve a kisebb településeket és a kisebb családias panziókat. Indulás előtt sokszor elolvasom az előttem értékelőket bár csak kevéssé szokott befolyásolni.
Átlagos 2016. szeptember 26.a párjával járt itt
Az egész panzió területén nagy a tisztaság, költségtakarékos megoldásokkal találkoztunk mindenhol. A kényelem nem az igazi, de két éjszakát ki lehetett bírni. A reggeli látszólag bőséges, szerintem mégsem volt választék. Hiányoltam a normális teát és az igazi gyümölcslevet, a gyümölcsöt és a péksüteményt.
2016. június 7.barátokkal járt itt
Baráti társasággal töltöttünk egy kellemes hétvégét a panzióban. A szobák tiszták, szépek és kifejezetten nagyméretűek (3 ágyasban voltunk ketten), előszoba, ízléses fürdő és egy kis erkély is tartozott hozzá. Az ágyak kényelmesek. A reggeli nem volt valami nagy durranás, átlagos, külön kellett jelezni, ha pl.
Royal Hotel Cserkeszőlő - Vendéglátás