Club Dobogómajor Cserszegtomaj ★★★

Club Dobogómajor Cserszegtomaj
Club Dobogómajor CserszegtomajClub Dobogómajor Cserszegtomaj
Club Dobogómajor CserszegtomajClub Dobogómajor Cserszegtomaj

Club Dobogómajor Cserszegtomaj bemutatkozása

A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal, stúdiószobákkal, saját étteremmel, hatalmas zöldterülettel, kényeztető szolgáltatásokkal valamint számos sportolási lehetőséggel várja a pihenésre vágyókat.

A Club Dobogómajor legnépszerűbb csomagjai

Club Dobogómajor Cserszegtomaj - Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)
2025.01.05-ig
Club Dobogómajor Cserszegtomaj - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
2025.01.05-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Club Dobogómajor Cserszegtomaj vélemények

Kiváló 2016. május 17.családjával járt itt
Évek óta üdülünk itt családunkkal. Nagyon szeretjük ezt a helyet, mert itt mindenki megtalálja a számára kedvező elfoglaltságot. Lányom rajong a lovakért és a lovaglásért, én pedig a wellnessért. A férjem leginkább olvasni szeret, melyre a szép környezetben, nyugodt feltételek között van lehetősége.
Club Dobogómajor Cserszegtomaj - Medence/kertClub Dobogómajor Cserszegtomaj - EgyébClub Dobogómajor Cserszegtomaj - Külső képClub Dobogómajor Cserszegtomaj - Külső kép
2016. május 15. járt itt
A következőkben Club Dobogómajor, Cseszegtomajt mutatom be gyerek, illetve felnőtt fejjel. Hiszen 2015 decemberétől már 14 éve járok oda minden évben az üdülési jogunkat kihasználva. A szálloda könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel is, mert Hévíz belvárosától és a termálfürdőtől 5 percnyire esik.
2016. május 4.a párjával járt itt
Azt kell,hogy mondjam csodás hétvégét töltöttünk itt a párommal kettesben. Sajnos az időjárás zordsága miatt csak a belső medencéket tudtuk használni,de így is remekül éreztük magunkat. Az egyetlen problémám az volt,hogy a nagy medence vizének hőmérsékletét túl hűvösnek találtam,ezért nem tudtuk használni sajnos,de a többi medence kifogástalan volt.
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Volt szerencsém ezt a gyönyörű szálláshelyet többféle pozícióban is kipróbálni az elmúlt időszakban. Ketten apával, azután első gyerkőccel a pocakban illetve útban kifelé is :-) Aztán apával és két gyerekkel, majd utoljára apával és már három aprósággal. Mindegyik változatban jól "vizsgázott" a szálloda és már szinte családtagként megyünk vissza.
Club Dobogómajor Cserszegtomaj - Medence/kert
Kiváló 2016. március 29.gyerekekkel járt itt
3 csodálatos napot töltöttünk itt. Nagyon jól éreztük magunkat -e csodálatos helyen! ! Szép a környék és sok a látnivaló. Bármelyik korosztálynak megfelelő ez a hely. Az ételek finomak és bőségesek,a személyzet segítőkész! ! Csak ajánlani tudom mindenkinek,különösen azoknak akik rajonganak a régi épületekért és még az állatokat is szeretik! !

Külön üdvözlet:Norbi pincérnek! ! !

Ferike Barbacsról.
2016. január 3.a párjával járt itt
Nagyon jó környezet, kényelmes szobák. Kitűnő szilveszteri program a Bezerits borházzal. Amit külön kiemelnénk az előzetes egyeztetések telefonon, a korrekt módon történő tájékoztatás.
2015. október 13.a párjával járt itt
Elégedettek voltunk a szálláshellyel. Évforduló alkalmából jártunk Cserszegtomajon. A reggeli, és a vacsora nagyon finom volt. A szoba tágas. Szép tavaszi hétvégét töltöttünk el a szálláshelyen. Csak párom próbáltam ki a wellness részleget. Legközelebb is szeretném kipróbálni a wellness részleget, páromnak nagyon tetszett.
Club Dobogómajor válasza
Kedves Vendégünk!

Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték Magukat nálunk és elégedetten távoztak szállodánkból. Bízunk benne, hogy a jövőben is még vendégül láthatjuk Önöket!
2015. október 20., Club Dobogómajor, vendégkapcsolati manager
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 156 feltöltött kép
Kiváló 2015. augusztus 6.a párjával járt itt
Dobogómajor 15 perc sétára van a hévízi tófürdő bejáratától, autóval vagy helyi busszal pár perc alatt megközelíthető. A busz megállója a szállás főbejáratánál van. A park gyönyörű, gondozott, az apartmanok tágasak és jól felszereltek, egyedül a légkondi hiányzik (kánikulában nagyon meleg).
Club Dobogómajor Cserszegtomaj - Külső képClub Dobogómajor Cserszegtomaj - Külső képClub Dobogómajor Cserszegtomaj - Medence/kertClub Dobogómajor Cserszegtomaj - Külső képClub Dobogómajor Cserszegtomaj - Medence/kertClub Dobogómajor Cserszegtomaj - Külső képClub Dobogómajor Cserszegtomaj - Medence/kertClub Dobogómajor Cserszegtomaj - Külső képClub Dobogómajor Cserszegtomaj - Medence/kertClub Dobogómajor Cserszegtomaj - Medence/kertClub Dobogómajor Cserszegtomaj - Külső képClub Dobogómajor Cserszegtomaj - SzobákClub Dobogómajor Cserszegtomaj - BelsőClub Dobogómajor Cserszegtomaj - VendéglátásClub Dobogómajor Cserszegtomaj - KörnyékClub Dobogómajor Cserszegtomaj - Külső képClub Dobogómajor Cserszegtomaj - Medence/kertClub Dobogómajor Cserszegtomaj - Medence/kertClub Dobogómajor Cserszegtomaj - SzobákClub Dobogómajor Cserszegtomaj - Szobák
Kiváló 2015. február 22.gyerekekkel járt itt
pihenéssel szorakozással eltöltött 1hét már tienegy éve. Délelött wellness részleg/szauna-pezsgöfürdö/. Délután séta-olvasás. Este 2ora uszás göz-infra szauna,pihenés a sókamrában Egy kellemesen elsuhant hét után belevághatun a szürke hétköznapokba. Ajánlom mindenkinek aki egy tavasz elötti feltöltödésre vágyik. Tiszta környezet aHévizi tó 10 perces sétával elérhető.
Kiváló 2014. december 8.a párjával járt itt
Harmadszor jártunk Dobogómajorban,a második alkalommal éreztük a legjobban magunkat. Talán az is közrejátszott, hogy akkor gyönyörű idő volt, most meg nyirkos, esős. a hely nagyon tetszik, szépek az apartmanok, rendben van tartva a környezet. Sokfelé lehet kirándulni, de ha valaki csak pihenni akar, akkor is megvan rá minden lehetősége.
Club Dobogómajor Cserszegtomaj a térképen
8372 CserszegtomajHévízi út 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • fodrászat • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 6500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 6500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • étterem • söröző • bár
Wellness Hotel Szindbád