Zöldfa Vendéglő Csömör

2025.01.01-ig
Amadeus Szálloda Budapest

Zöldfa Vendéglő Csömör vélemények

Szörnyű 2022. december 12.a párjával járt itt
Előbb írtam értékelést egy másik étteremről, ahol szombaton szembesültünk azzal, hogy bezárt. Mivel nincs messze, mondom a feleségemnek, hogy akkor ugorjunk ki Csömörre a Zöldfába. Ahogy közelítünk gyanús jel, hogy ebédidőben az étterem előtt egy kocsi sem áll. Kiszállok, pnt jön egy helyi atyafi, kérdezem, hogy i van a Zöldfával.
Átlagos 2021. június 5.a párjával járt itt
Örömmel tapasztaltuk, hogy a Zöldfa túlélte a járvány miatti bezárást, így ismét be tudtunk ülni. Most csömöri gombóclevest ettünk (ez tárkonyos ragulevesre emlékeztet, de zöldbabbal, belefőzött bumszli gombócokkal készült), bécsi szeletet és hagymás rostélyost (ez az étlap szerint bélszínből készül).
Gyenge 2018. február 6.gyerekekkel járt itt
Egy gyors palacsintára ültünk be négyen, a rendelést kb. 5 perc után leadtuk. A 4 palacsintára 35 percet kellett várni, a körülöttünk lévő asztalokhoz utánunk érkezők már addig a főételeket is megkapták. A palacsinta jó volt, a töltelék viszont nem.
A fizetésnél a visszaadott bankjegyek között "véletlenül" megjelent egy forgalomból kivont 5. 000 Ft-os bankjegy is.
Átlagos 2016. december 30.a párjával járt itt
Csömöri ismerősök szerint a hely egykor szebb napokat látott, melyre nosztalgiával gondolnak, de aztán az egykori séf is gondolt egy nosztalgiásat és inkább nyitott magának egy önálló éttermet a közeli Kistarcsán a régi 3-as út mellett. A mai napig is étlapon van a régi séf nagy találmánya, a lávaköves sütögetős [moderálva - a szerk.
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Én voltam már esküvőn is ott és ettem is ott csak úgy sőt be szoktam ugrani hogy vigyek haza főtt ételt ! Nálam ami fontos az Ízvilág és az ügyfélhez való hozzáállás! Lányok is és a fiu kiszolgálók egyaránt kedvesek és segítőkészek! Mindig boldogan jövök el ! A parkolás Közvetlen az étterem elött vagy ahol találsz [moderálva - a szerk. ]
Kiváló 2016. október 3.a párjával járt itt
2016. október 02-án, a férjemmel jártam itt. A "Csömöri Csatangoló" túra után megéheztünk. A túrán Csutak nevű kutyusunk is velünk volt, és ez a tény korlátokat szabott az étterem látogatási lehetőségeinknek. Mivel ruházatunk a turista életet fémjelezte, 13 km legyaloglása utáni állapotban, úgy döntöttünk, hogy megnézzük hogy nyitva van-e még ebben az étteremben a kerthelyiség.
Szörnyű 2014. szeptember 21.családjával járt itt
Régi emlékeink voltak a Zöldfa vendégröl ( régi tulajdonos, aki ma Kitarcsàn van), szuper volt minden! ! ! Az ételek minôsége, valamint a mennyiség is. A mai napon ügy döntöttünk, meglàtogatja ezt a jóemlékű éttermet, kár volt. 5 fő, nem egy családból. Hárman már a wc-ét járjuk Férjem halászlét evett, ami a pirospaprikával még hírből sem találkozott.
2014. április 29., csoporttal járt itt
Kerestünk egy hangulatos helyet az esküvői összejövetelhez, és nem csalódtunk. Egy viszonylag kis létszámú családi 24+3gyermek/fős részvétellel megtartott délebéd elfogyasztása alatt és
után mi több a folytatás alatt megkérdezett vendégeink részéről csak az elismerés és dicséret szintjén kaptunk visszajelzést.
2013. december 19.egyedül járt itt
Ha jól tudom ebben a Nagyközségben ez az egyedüli "étterem", hiszen nem is nagyon bírna el többet. Mint kiderült a volt polgármester a tulajdonosa. Legutóbb 4 éve voltunk itt akkori emlékeim szerint kellemesen éreztük magunkat. Ma úgy döntöttünk frissítjük az emlékeinket.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
2013. szeptember 29.családjával járt itt
Sógorom szülinapját ünnepeltük itt. 13 éve élek Csömöröm, de ezelőtt csak 1x jártam itt párommal Valentin napi vacsorán amely nagyon jol sikerült: libamájjal és barackkal, sajttal sütött csirkemellet választottam, amit nem bántam meg, sőt. . .
De visszatérve a szülinapra. . . rengeteg ételt ettünk, aposomon kifogott a csülök pékné módra, akkora adagot kapott. . . szoval ajánlom mindenkinek, aki házias, régimódi izekre vágyik! ! !
Zöldfa Vendéglő Csömör a térképen
2141 CsömörSzabadság út 13.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo