6640 Csongrád, Tanya 909/a

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. november 21.
A Csongrádi Levendula Farm a város határában, a 451-es út mentén működik, a levendula-ültetvény mellett gyönyörűen berendezett, levendula tartalmú kézműves termékekre szakosodott kis bolt, valamint egy átlag feletti, rendkívül hangulatos étterem is helyett kapott. Külön említésre méltó a kellően alacsony hangerőre beállított diszkrét, kellemes jazz-blues háttérzene.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 23.
Ebédelni ültünk be a csárdába. Nap sütéses idő lévén, az étterem előtti fedett kiülős részen foglaltunk helyet. Gyorsan megkaptuk az étlapot, és a pincérhölgy rögtön hozta az italokat. Csirkelángost rendeltünk, ami nagyon új volt az étlapon. Az étel,egy rántott csirkemellre feltornyozott tejföl és sajt keverékéből és sült krumpliból állt, egy fa tálcán szervírozva, és egy kis üveg tégelyben uborkasaláta is járt hozzá.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
Kirándulás közben álltunk meg,rendkívül éhesen. Kicsit lassú volt a kiszolgálás,de ez betudható az iszonyú hőségnek (árnyékban 37 C fok volt). Nagyon nagyon finomak az ételek. A levendulás üditőből ésszerűbb rögtön kancsóval kérni (mert így olcsóbb is). Tiszta rendezett az étterem és környéke is. Rengeteg finom és érdekes levendulás kézműves termékük van viszonylag jó áron.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
Az interneten találtuk ezt az éttermet. Jól megközelíthető, nyáron még hangulatosabb lehet, ha kinn ülünk a kerthelyiségben és az étterem mellett van egy levendulás is. Maga a hely is a levendula köré épül fel, nagyon ízléses, szépen kialakított a belső tér. A kiszolgálás nagyon udvarias, kedves és gyors. Az ételek nagyon szépen vannak tálalva és jó ízűek.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 5.
A párommal a Balatonról hazafelé álltunk meg, ennél az étteremnél, ő már régebben is volt itt és nagyon meg volt elégedve mindennel, ő ajánlotta, hogy együnk itt. Két főételért és egy üdítőért fizettünk 6000 Ft körül. Az általam rendelt rizs köret szinte ehetetlen volt. A személyzet kedves volt! Az étteremben a legyek zavaróak voltak.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 21.
Ma véletlenül tévedtünk be a Csárdába. Csakis pozitív véleményem van. Kifogástalan minőségű volt az étel, gyönyörű tálalással. A kiszolgálás elsőosztályú. Kedves, gyors volt a pincérnő. A mellékhelyiség is nagyon rendben volt. Tetszik a kis sarok, amit gyerekeknek rendeztek be. Nagyon elégedett vagyok. Kb. 1 órányira van az otthonunktól, eldöntöttük, ide visszatérünk.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 1.
Kétszer jártunk már ebben az étteremben, ajánlották és nem bántuk meg. A lényeg, hogy az étel finom volt, a kiszolgálás kedves és gyors. Amennyiben máskor is erre vezet utunk, újra betérünk! :)

Köszönjük!

Legnépszerűbb csomagok Csongrádon és környékén
Nyárfás Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.28. - 2021.11.28.
Szent János Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna és sószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.27. - 2021.05.31.
Dream Horse Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.720 - 7.040,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.28. - 2021.09.06.
Hotel Aquarell
Akár 1 éjszaka 9.900 Ft/fő/éj ártó: reggelis ellátással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.17. - 2020.12.10.
Club Hotel Pegasus
Tiszaug
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás
2020.10.20. - 2022.09.01.
Vén Diófa De Lux Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gyertya és bon bon bekészítéssel, korlátlan kávé és tea fogyasztással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.29. - 2020.12.20.
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.28. - 2021.11.28.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
2 nap/1 éjszaka 20.000 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2021.01.31.

Szállodák Csongrád környékén
Hotel Aquarell Csongrád
Hotel Ginkgo Csongrád
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Sleep & Go (1 éjtől)
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

Vándor Tanya Csárda CsongrádX