Maryka

Maryka adatlapja

Regisztráció2013.06.13
Utoljára itt2016.07.12

Átlagos 2014. december 4.a párjával járt itt
Szekszárdon jártunk, a Néptáncfesztiválra mentünk! Alapból, nem sok szálláshelyet találtunk Szekszárdon. A választásunk a Zodiako hotelra esett, ami kis csalódást okozott! :(
A személyzet (~2 fő) nagyon kedves szolgálatkész és rendes volt. . . . de a hotel, szerintünk le van lakva rendesen. Alapos felújításra lenne már szükség, hisz elmúltak a 19.
Kiváló 2014. november 1.a párjával járt itt
Többször jártunk már a Vitorlás étteremben! Ha egy kis időt kihagyunk, /viccelődve/ már ránk is szólnak a pincérek, hogy rég jártunk Náluk :)! Fantasztikus emberkék! Pörögnek ezerrel, bőséges adagot szolgálnak fel és finomat! ! Jövünk mindig amikor Lellén vagyunk ! !
Átlagos 2014. december 10.a párjával járt itt
Nagy hűhó semmiért! Nagyon drága étterem, nagyon kis adag ételekkel! Kíváncsi voltam, elég sok dicséretet olvastam róla, de Nekünk NEM JÖTT BE! A személyzet sem volt a helyzet magaslatán, sem kedvességben , sem sehogyan. Persze mindenkinek lehet rossz napja, de akkor mi nagyon kifogtuk !! Nem szeretnék máskor itt ebédelni !