jooeva

jooeva adatlapja

Regisztráció2016.10.17
Utoljára itt2019.05.11

Kiváló 2019. május 11.gyerekekkel járt itt
Húsvét hétfőjét nem töltöttük otthon, hanem kirándulni mentünk Szarvasra. Az ünnep miatt nem sok étterem volt nyitva, az arborétumtól nem messzire, a Kőrös partján találtunk rá a Halászcsárdára. Mivel rögtönöztünk, nem volt foglalásunk, de ennek ellenére pár perc múlva már volt asztalunk a telt ház ellenére.
Felhasználó fényképei:
Halászcsárda Vendéglő Szarvas -
Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
Mint már többször is, ide tértünk be ma ebédelni. Hűvös idő lévén, benn már kellemes meleg fogadott minket, ennél már csak a pincér kedvessége volt kellemesebb. Párom a megyeszerte híres pacalt fogyasztotta, én pedig egy hatalmas adag Fasor tekerccsel birkóztam meg. Az ízek remekek, a találás étvágygerjesztő, a kiszolgálás első osztályú.
Kiváló 2018. április 10.gyerekekkel járt itt
Húsvét hétfőn kirándultunk Budapestre, a Városligetet és környékét szemeltük ki. Már itthon szétnéztünk, hogy hol lenne érdemes enni egy jót, így találtam rá a Paprika vendéglőre. A Városligettől egy kényelmes séta után meg is találtuk a vendéglőt, pont ebédidő volt, asztalfoglalásunk nem volt, mégis azonnal kaptunk egy asztalt nagy szerencsénkre.
Felhasználó fényképei:
Paprika Vendéglő Budapest -