Kerekedi Csárda Csopak

Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Kerekedi Csárda Csopak vélemények

Kiváló 2023. december 30.családjával járt itt
Nagyon szép volt tiszta és letisztult máskor is vissza látogatók ide ha erre járok. Az étel ízletes volt. A kiszolgálás gyors. A pincérek kedvesek, és aranyosak. A légkört családiasnak véltem.
Kiváló 2023. augusztus 12.családjával járt itt
Az ételek nagyon finomak voltak,a kiszolgálás lehetett volna kicsit rugalmasabb, jobban odafigyelhwttek volna a vendégekre. Ezt le számítva, jó volt
Kerekedi Csárda Csopak - EgyébKerekedi Csárda Csopak - EgyébKerekedi Csárda Csopak - EgyébKerekedi Csárda Csopak - Egyéb
Kiváló 2023. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Szuper hely!!! Finom ételek! Tökéletes csárda hangulat!
Nagyon kedves tulaj és felszolgálók! Csak ajánlani tudom! Bence fiam kedvenc helye!
Kiváló 2023. május 30.családjával járt itt
A nagy forgalom ellenére,kedves és gyors ki szolgálas nagyon finom ételek és legközelebb is jövünk!
Kiváló 2022. szeptember 17.a párjával járt itt
Nagyon finom, îzletes volt az étel. Gyors volt a kiszolgálás. Antal nagyon kedves és figyelmes felszolgáló. Máskor is betérünk. Köszönjük
Kerekedi Csárda Csopak - Egyéb
Kiváló 2021. július 5., csoporttal járt itt
5 fős társasággal a hétvégi forgalmas ebédidő ellenére is pontosan és gyorsan megkaptuk a rendelt ételeket, melyek: változatos módon elkészített halakból álló fatál, igazi házias csülkös bableves, tökéletesen elkészített sörben pácolt csülök és az egyedülálló palacsinták rétesben.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2020. július 11.gyerekekkel járt itt
Egy hosszú kirándulás után, úgy döntöttünk, most kipróbáljuk ezt a helyet. Van e olyan jó, mint a kinézete. Nagyon sokan voltak. hamar jött a felszolgáló. és hamar hozta az italt, meg az étlapot. Bőséges választék. Viszonylag jó ár érték arány. Az ételre várni kellett sokat. De előre elnézést kértek. Kevés a személyzet.
Kerekedi Csárda Csopak - Külső képKerekedi Csárda Csopak - Étel/italKerekedi Csárda Csopak - Étel/italKerekedi Csárda Csopak - Étel/italKerekedi Csárda Csopak - Étel/italKerekedi Csárda Csopak - Külső képKerekedi Csárda Csopak - Külső képKerekedi Csárda Csopak - Külső képKerekedi Csárda Csopak - Külső képKerekedi Csárda Csopak - Külső képKerekedi Csárda Csopak - Étel/ital
Kiváló 2016. október 18.a párjával járt itt
Nyaranta többször megfordulunk itt. Mivel az út mellett van közvetlenül - eltéveszthetetlen, és a külcsín is tesz érte, hogy felfigyeljenek rá az autósok. Párom a babgulyás ételéért szereti ezt a csárdát. A személyzet utóbbi időkben láthatólag leginkább diákokból állt, de ez nem von le semmit a lényegből. Főszezonba is tudtunk korrekt módon ebédelni, hangulatos közegben.
Kiváló 2016. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Ha erre járunk és tehetjük, mindig megállunk enni.
Örömmel tapasztaltuk, hogy sok felújításban volt része a helynek - letisztultabb, bővített.
Imádjuk, hogy van játszótér, sok régi használati eszköz, amiben mi is gyönyörködhetünk.
Az ételek fantasztikusak.
Az egésznek egyedi, Kerekedi hangulata van. Érdemes megállni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 29.a párjával járt itt
Mivel már több alkalommal haladtunk el emellett a látványos, hívogató küllemű csárda előtt, ezért döntöttünk úgy, hogy bakonyi kirándulásunktól kissé megfáradva, éhesen ezen a vasárnapi délelőttön ide térünk be ebédelni. Az autentikusan vidéki hangulatot árasztó csárda berendezése is ízletes, házias ebéd bekövetkeztét vetítette elő.