Kerekedi Csárda Csopak

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Kerekedi Csárda Csopak vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. október 22.a párjával járt itt
Tavaly télen voltunk itt vacsorázni. Mi voltunk az egyedüli vendégek az étteremben, de a pincér túl sok figyelmet nem szentelt nekünk. Kelletlenül szolgált ki, éreztük, hogy nem szívesen látnak minket. A cigánypecsenye rágós, az elvileg sült szalonna szinte nyers volt. A köretek hidegen kerültek elénk, és pofavágás keretében melegítették újra.
Szörnyű 2013. július 13.gyerekekkel járt itt
Fél világot bejártam,de először kerültem ilyen undorító helyre! A kiszolgálás semmilyen,mert pincér teljesen eltevesztette,amit kértünk! Öten voltunk,három felnőtt 2 gyerek. Hasabburgonya helyett mindenkinek rizst hozott,amikor rá szóltam,kicserélte. . . . . ugyanabba a tanèrba,ott volt a maradék rizs! ! ! Babgulyasba hust(!
Kerekedi Csárda Csopak - Étel/italKerekedi Csárda Csopak - Külső kép
Gyenge 2021. augusztus 25.barátokkal járt itt
Távolról tetsző megjelenés, közelről már árnyaltabb kép. A padokon lévő párnák foltosak, koszosak. A közelben darazsak fészkelhetnek, a jelenlétük már zavaró volt, de végül is valahol nekik is élni kell. A kiszolgálás néha súrolta a flegmaság határát, de egy pincérnek is lehet rossz napja.
Gyenge 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Az mindenképp pozitívum, hogy 11. 15-kor nyitva van egy csárda (ez az utóbbi pár évben kialakult "divat", hogy délben nyitnak az éttermek, szerintem idiotizmus. . . )! nem mindenki szeret 12 óra után ebédelni. De szerencsénkre (vagy nem:-) a fenti csárdába bebocsátást nyertünk.
Gyenge 2014. október 24.a párjával járt itt
A Kerekedi csárda nekünk is nagy csalódás volt. Néhány napja voltunk ott először és utoljára. Kértem marha pörköltet, a párom pedig rántott húst,amit homokkal ízesített saláta díszített. Csak úgy roszogott az asszony foga alatt! A pörkölt kb. 6-7 közepesnek is alig mondható ízetlen, színtelen húsdarab, és úgy 10 dkg. nokedli. Azt hittem nem jól látok! Katasztrófa!
Szörnyű 2014. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Megfordultunk már néhány helyen, de ehhez fogható fejetlenséggel még nem találkoztunk. ! -en voltunk, 3 felnőtt, 1 gyerek. A kiszolgálás kritikán aluli volt, az ételek izetől, minöségétől, és mennyiségétől sem voltunk elragadtatva. Az ár alapján elvárható színvonalat meg sem közelítette. A hallé amit kértünk bográcsban érkezett.
Szörnyű 2014. augusztus 6.családjával járt itt
Nagy reményekkel mentünk be ebbe a KÜLSŐLEG igen vonzó csárdába. De sajnos hamarosan csalódnunk kellett az alábbiak miatt. Megérkezésünket követően kb. 10 perc múlva érkezett a pincérhölgy. Leadtuk az étel és ital rendelést, szerintem érthetően. Ennek ellenére hatalmas káosz következett.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2013. december 17.a párjával járt itt
Csalóka dolog a Kerekedi csárda. Kívülről csalogató, hívogató helynek tűnik, de jaj annak aki enged a kíváncsiságnak és itt szeretne enni egy jót. Na, azt nem fog. Az ételek hidegek, íztelenek, igénytelenül feltálalva. A kiszolgálás unott, vontatott, a pofavágást a végére egészen megszoktuk.
Gyenge 2023. március 15.a párjával járt itt
Érkezésünk után 10 percig nem vettek tudomást rólunk. A végre előkerülő felszolgáló hölgyet megkértük, hogy törölje le az asztalt, ami nem nagyon sikerült. Sebaj, megoldottuk mi . Halászlevünk megérkezett bográcsban, kb háromnegyed adag a máshol megszokottakhoz képest. Harcsahalászlé, természetesen afrikai harcsából, folyami harcsa áráért.
Kiváló 2022. szeptember 17.a párjával járt itt
Nagyon finom, îzletes volt az étel. Gyors volt a kiszolgálás. Antal nagyon kedves és figyelmes felszolgáló. Máskor is betérünk. Köszönjük
Kerekedi Csárda Csopak - Egyéb