Csopaki Üdülőfalu és Kemping Csopak

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Csopaki Üdülőfalu és Kemping Csopak vélemények

2019. június 13.családjával járt itt
A csopaki üdülőfaluban a Hungarica nevű kitűnő zenekar családi táborának köszönhetően látogattam el. A komfortfokozat alacsony, két szobának közös a mellékhelysége és az egyszerű felszereltségű fürdőszobája, de nekünk a kisebbik fiammal ez pont megfelelt.
Csopaki Üdülőfalu és Kemping Csopak - EgyébCsopaki Üdülőfalu és Kemping Csopak - SzobákCsopaki Üdülőfalu és Kemping Csopak - Külső képCsopaki Üdülőfalu és Kemping Csopak - Szórakozás/Sport
Csopaki Üdülőfalu és Kemping válasza
Köszönjük a pozitív visszajelzést! Reméljük, máskor is meglátogatja Üdülőfalunkat!
2019. június 19., Csopaki Üdülőfalu és Kemping, vendégkapcsolati manager
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2018. szeptember 6.csoporttal járt itt
Egy klub tagjaként vettem részt egy 4 napos kiránduláson. Mivel a Bakony nevezetességeit jártuk be, ideális helyszín volt számunkra. Tudtuk, hogy nem szállodában leszünk,így nem volt csalódás az egyszerűbb felszereltség. A személyzet maximálisan segített, a svédasztalos reggeli is rendben volt. Az árban még fürdő belépő is volt csatolva. Balatoni viszonylatban kifejezetten kedvező az ár/szolgáltatás arány.
Csopaki Üdülőfalu és Kemping válasza
Köszönjük a pozitív visszajelzést!
2018. november 21., Csopaki Üdülőfalu és Kemping, vendégkapcsolati manager
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. augusztus 6.a párjával járt itt
Aki mindenképpen kalandtúrára vágyik és egy lepukkant retró-szállás vendége szeretne lenni, az bátran foglaljon szállást a Csopaki üdülőfaluban - mindenki mást azonban lebeszélnék erről a kalandról. Mi egyetlen éjszakát töltöttünk ott, gyorsan kellett szállást keresnünk és nem volt máshol hely, gondoltuk, ez is megteszi, nem a kényelem a lényeg, csak legyen ágy, plafon és négy fal.
Csopaki Üdülőfalu és Kemping Csopak - Külső képCsopaki Üdülőfalu és Kemping Csopak - Külső kép