Ez a hely megszűnt!

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Hotel Kagyló Csopak vélemények

2016. augusztus 7.a párjával járt itt
Kellemes meglepetás a Hotel Kagyló Csopakon. Kívül szerény megjelenés, pedig belül gazdag és értékes tartalom. Nem az épületre és a berendezésre értve,- mert az erősen retró - hanem az állandó személyzetre,akik nap mint nap folyamatosan jelen vannak. Szinte egész nap a vendégek kedvében járnak, mindenre megoldást találnak.
Gyenge 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Családommal nagyon szeretjük a Balatont, így úgy döntöttünk, hogy az egyik kedvelt helyünkre Csopakra megyünk. A szállodáról tudtam, hogy régi, sőt még valahol ki is emelték, hogy retro-hangulat, de azért azt nem gondoltuk, hogy ennyire.
2014. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Először jártunk itt. Nem mondom, hogy nem okozott fejfájást a döntés, hogy be merjük-e vállalni. A hotel honlapja nem bőbeszédű, nem sok információt kapni róla. Sajnos az értékelések sem gyakoriak, ezért is igyekszem viszonylag objektív képet adni. Sokszor jártam már Csopakon, így kívülről ismertem a szállást.
Hotel Kagyló Csopak - Belső
Kiváló 2014. február 7.a párjával járt itt
2013 nyarán jártam először Csopakon a Kagyló Hotelban. Rögtön a szívembe zártam egy életre. Igazi retro stílusú de ez, tetszett benne. Az ételek bőségesek és finomak. Az ágyak kényelmesek és tisztaság fogadott minket. Nagyszerű hely a nyugodt csendes pihenni, nyaralni vágyó embereknek,családoknak.
Hotel Kagyló Csopak - Külső kép
Szörnyű 2013. szeptember 12.családjával járt itt
Idén nyáron voltunk itt családdal és barátokkal. Sajnos nagyon nagy csalódás volt a hely. A honlap alapján és az ára alapján sokkal jobbra számítottunk. A berendezés nagyon régi, amivel alapvetően nincs problémám, de sajnos ezek már használhatatlan darabok voltak, így például az éjjeli szekrényből hiányzott a fiók, a polc és az ajtó is, csupán a szekrény váza volt meg.