8229 Csopak, Sport u. 1.

Wellness csomagok Csopak városában

Hotel Kagyló Csopak vélemények

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013 nyarán jártam először Csopakon a Kagyló Hotelban. Rögtön a szívembe zártam egy életre. Igazi retro stílusú de ez, tetszett benne. Az ételek bőségesek és finomak. Az ágyak kényelmesek és tisztaság fogadott minket. Nagyszerű hely a nyugodt csendes pihenni, nyaralni vágyó embereknek,családoknak.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kellemes meglepetás a Hotel Kagyló Csopakon. Kívül szerény megjelenés, pedig belül gazdag és értékes tartalom. Nem az épületre és a berendezésre értve,- mert az erősen retró - hanem az állandó személyzetre,akik nap mint nap folyamatosan jelen vannak. Szinte egész nap a vendégek kedvében járnak, mindenre megoldást találnak. Mindenkinek jut tőlük kedves szó.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 5 látogató hasznosnak vélte
Családommal nagyon szeretjük a Balatont, így úgy döntöttünk, hogy az egyik kedvelt helyünkre Csopakra megyünk. A szállodáról tudtam, hogy régi, sőt még valahol ki is emelték, hogy retro-hangulat, de azért azt nem gondoltuk, hogy ennyire.

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 8. - 9 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk itt. Nem mondom, hogy nem okozott fejfájást a döntés, hogy be merjük-e vállalni. A hotel honlapja nem bőbeszédű, nem sok információt kapni róla. Sajnos az értékelések sem gyakoriak, ezért is igyekszem viszonylag objektív képet adni. Sokszor jártam már Csopakon, így kívülről ismertem a szállást.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 12. - 13 látogató hasznosnak vélte
Idén nyáron voltunk itt családdal és barátokkal. Sajnos nagyon nagy csalódás volt a hely. A honlap alapján és az ára alapján sokkal jobbra számítottunk. A berendezés nagyon régi, amivel alapvetően nincs problémám, de sajnos ezek már használhatatlan darabok voltak, így például az éjjeli szekrényből hiányzott a fiók, a polc és az ajtó is, csupán a szekrény váza volt meg.

Holiday Hotel Csopak
Csopak
2 nap/1 éjszaka 9.300 - 40.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.09.05.
Panoráma Apartmanház
Balatongyörök
8 nap/7 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.05.16. - 2020.09.19.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.03. - 2021.01.29.
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, érkezéskor romantikus bekészítéssel, illóolajos masszázzsal
Érvényes: 2020.11.30-ig
Hotel Pallone
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.30. - 2020.10.03.

Szállodák Csopakon és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

CsopakX