2 órat vártunk az ételre. Rajtunk kívül 2 asztalnál ültek. A leíras alapján mást vártunk, csalódtunk. Túlsütött hús, szósz sehol. Sajnálom az ott töltött rengeteg időt.
Midig nagyon kedves a személyzet,az ügyfélszolgálat kifogástalan nagyon kedvesek,szinte felhőtlen 3 napot töltöttünk,önöknél.2026 június 18-án a vacsoránál az 524-es asztalnál foglaltunk helyet.Az asztalokat felügyelő hölgy a szomszéd asztalnál kedvesen felvette az ital rendelést,és minket...
Korrábban voltunk ebben a szállodában és maximálisan meg voltunk elégedve, ezért foglaltunk ismet 4 nap három ejszakás pihenést. Sajnos az éttermi ellátás, az ételek minősége, félesége sokat változott, de nem pozitív irányban. A személyzet továbbra is kedves és szolgálatkész, a stand kiváló, a...