Anna Cukrászda Debrecen

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Anna Cukrászda Debrecen vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2020. november 25.a párjával járt itt
Örülök, hogy új helyen vannak számomra közel, jól megközelíthető helyen. Ezért is ott jártam, és ismerkedtem meg az Anna cukrászdával. Tisztaság jellemzi ami fontos számomra, jó hangulatban telt ott az idő. A finom sütemények miatt máskor is betérünk oda. A személyzet kedves udvarias. A tortarendelést is igénybe fogjuk venni. Mindenkinek ajánlom kipróbálni.
Kiváló 2020. szeptember 13.a párjával járt itt
Jó döntés volt, hogy a Derék utcára átköltöztek. Kellemes környezet, udvarias kiszolgálás. A somlói torta nagyon finom, a mi ízlésünknek maximálisan megfelelő. Visszafogottan, elegánsan díszítve. A csomagolás is tökéletes, köszönjük, hogy a születésnapot ünnepélyesebbé tették. Máskor is (mindig) innen rendelünk süteményeket.
Kiváló 2019. november 9.a párjával járt itt
. . . . a városban az Anna cukrászda,mi, a város másik végéből járunk ide. Sok előnye közül az egyik hogy mindig lehet találni parkolót. Ismerősök vagyunk régóta,sok évtizede járunk a cukiba,még a Laktanya utcai helyükre is. Gyorsan,készségesen dolgoznak,tovább tart a sütik kiválasztása,mint a kiszolgálás/csomagolás.
Anna Cukrászda Debrecen - Külső képAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - EgyébAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - BelsőAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Külső képAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - BelsőAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Külső képAnna Cukrászda Debrecen - Külső képAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Külső képAnna Cukrászda Debrecen - Külső képAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Étel/italAnna Cukrászda Debrecen - Külső kép
Kiváló 2018. november 3.a párjával járt itt
Az Anna cuki elköltözött a Nagyerdőröl,a forgalmasabb Tócoskertbe. A Derék utca 100/b alatti uj épületben,tágas világos helyiségekben,a megszokott széles áruválaszték és az ismerős arcok fogadnak. Előtte hangulatos terasz,és még parkolohely is van a lakótelep közepén. Gondolnak a dolgozók fizikai állóképességének megőrzésére is.
2016. március 22.családjával járt itt
Ebéd után nosztalgiázunk. A gyerekek születése után nyílt meg a cukrászda, rengeteget jártunk ide fagyizni. Az Írish pub után átjövünk ide desszertet enni. Megközelítés csak gyalog lehetséges, az autók egymás hegyen hátán parkolóhely nincs. A cuki több felújításon esett át, a berendezés hangulatos.