Casablanca Étterem Debrecen

Casablanca Étterem Debrecen
Casablanca Étterem DebrecenCasablanca Étterem Debrecen
Casablanca Étterem DebrecenCasablanca Étterem Debrecen

Casablanca Étterem Debrecen bemutatkozása

Éttermünk könnyen megközelíthető, a várost átszelő 4-es, 33-as, és 47-es főutak találkozásánál, az Árpád tér mellett található, a Debreceni Egyetem Műszaki Karának épületével szemben. Ingyenes parkolási lehetőség az udvarban, vagy a szomszédos kis utcában.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Casablanca Étterem Debrecen vélemények

Kiváló 2013. június 16.a párjával járt itt
Egyszerűen imádjuk a férjemmel! :) Sok éttermet kipróbáltunk már, mielőtt ráakadtunk a Casablanca étteremre. 4 évvel ezelőtt itt tartottuk az esküvőnket is. Bátran ajánlom másoknak is ezt a családias hagulatú, barátságos éttermet. A konyha nagyon ízletes, az árak megfizethetők, a mennyiséggel is elégedettek voltunk, mindig jól laktunk. Mi már törzsvendégek vagyunk. :)
2013. május 21.barátokkal járt itt
Igazi belvárosi család barát étterem. Hangulatos és kellemesen hűvös terasz, ahol kellemesen el lehet költeni egy remek ebédet vagy akár vacsorát is. Az ételek mennyiségével és minőségével is meg voltunk elégedve. Kiszolgálás is tökéletes volt. Az árak megfizethetőek. Tetszett a hely. Tudom ajánlali bárkinek. Parkoláss egy kicsit preoblémás, de a szomszéd utcában megoldható. Atis
Casablanca Étterem Debrecen a térképen
4029 DebrecenÓtemető u. 5
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V