Casablanca Étterem Debrecen

Casablanca Étterem Debrecen
Casablanca Étterem DebrecenCasablanca Étterem Debrecen
Casablanca Étterem DebrecenCasablanca Étterem Debrecen

Casablanca Étterem Debrecen bemutatkozása

Éttermünk könnyen megközelíthető, a várost átszelő 4-es, 33-as, és 47-es főutak találkozásánál, az Árpád tér mellett található, a Debreceni Egyetem Műszaki Karának épületével szemben. Ingyenes parkolási lehetőség az udvarban, vagy a szomszédos kis utcában.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Casablanca Étterem Debrecen vélemények

Szörnyű 2016. június 10.gyerekekkel járt itt
Félév alatt háromszor jártunk az étteremben. Első alkalommal 15 perc után távoztunk, mert a felszolgáló meg sem kérdezte,hogy minek jöttünk ide, ennek ellenére adtunk nekik még egy esélyt. Második alkalommal a pincér is toppon volt és az étel is jó volt. A kellemes tapasztalat után a tegnapi napon megint betértünk, bár ne tettük volna.
Szörnyű 2015. október 10.családjával járt itt
saládi eseményre - esküvő - készülünk jövőre, s nekünk jutott a nemes feladat, hogy kiválasszuk az éttermet ahol a lagzi lesz. Az étterem jól megkozelithető, de ezzel vége is a pozitívumoknak

A parkolás nem megoldottuk, mindössze 5 hely van ah udvaron, csak a szomszéd utcákban lehet parkolni. Belépéskor 14.
Casablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - Étlap/itallapCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - BelsőCasablanca Étterem Debrecen - BelsőCasablanca Étterem Debrecen - BelsőCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - Étlap/itallapCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - Étlap/itallapCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - BelsőCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - Külső képCasablanca Étterem Debrecen - Külső képCasablanca Étterem Debrecen - Étlap/itallapCasablanca Étterem Debrecen - Étlap/itallapCasablanca Étterem Debrecen - BelsőCasablanca Étterem Debrecen - BelsőCasablanca Étterem Debrecen - Étlap/itallapCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - BelsőCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - BelsőCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - BelsőCasablanca Étterem Debrecen - Étlap/itallap
2018. november 10.családjával járt itt
Libanapok,-Márton nap -közeledvén,mi is készülünk holnapra,hisz tudvalévő ,,ki Márton napján libát nem eszik. . . . . ,,! A libalobby már a középkorban is erős volt. Viszont a szombati ebéd ettől nem marad el. A közeli Casablancát választjuk,régi emlékek alapján,óvatosságból asztalt foglalva.
2017. október 28.a párjával járt itt
Nyáron láttam az épitkezést,és miután a kinézett kajálda időközben bezárt,ide próbálunk bejutni. Megközeliteni könnyű,parkolni már nem,az udvarra behajtani sem tudunk. A felujitás a panzió jelleget erősiti,az étterem hátrányára,ahová egy kis ,,sufni,, ajtón lehet bezsilipelni. Ennek ellenére fél ház van.
2016. február 27.családjával járt itt
Mindenkinek jár a második esély, döntött a család, mint utólag kiderült, jól. Legutóbb rendezvény miatt nem jutottunk be. Most sikerült, a parkolás az udvaron megoldott, a megközelítés is könnyű. Az étlap nem vaskos, de megfelelő, a 6 lap étel mellet 4 oldal innivaló szerepel, hiába, ez hozza a hasznot.
2015. március 16.a párjával járt itt
Nagyon tiszta, hangulatos, kiszolgálás gyors és udvarias. Árak megfelelőek. Az ételek finomak, bár a desszertnek kért gesztenyepüré, kissé félresikerült. A tejszínhab gyorsan folyóssá vált, a gesztenyemassza pedig langyos volt. Gondolom akkor kaptál elő a fagyasztóból és irány a mikró hogy reszelhető legyen.
2014. október 31.a párjával járt itt
Kicsi, de kedves hely finom ételekkel. A belső tér alapvetően egyszerű, ugyanez mondható el a mellékhelyiségről is. Az emeleten található egy különterem, illetve szállást is tudnak biztosítani. Ezeket a részeket nem láttuk, ezért nem tudok róluk nyilatkozni. Teából sajnos csak 1 választékuk van: fekete, és mézet nem tudtak hozzá adni.
2013. május 21.barátokkal járt itt
Igazi belvárosi család barát étterem. Hangulatos és kellemesen hűvös terasz, ahol kellemesen el lehet költeni egy remek ebédet vagy akár vacsorát is. Az ételek mennyiségével és minőségével is meg voltunk elégedve. Kiszolgálás is tökéletes volt. Az árak megfizethetőek. Tetszett a hely. Tudom ajánlali bárkinek. Parkoláss egy kicsit preoblémás, de a szomszéd utcában megoldható. Atis
Kiváló 2019. augusztus 26.a párjával járt itt
Mivel a panzióban töltöttünk 3 napot, igaz,az idősebb korosztályhoz tartozunk, de nagyon kíváncsiak voltunk e "modern, egészséges ételeket kínáló" étteremre. Egyszerűen, de szépen, ízlésesen megterített asztalok, halk zene, kedves, segítőkész személyzet, tisztaság fogadott. Az embernek megjön az étvágya.
Kiváló 2013. október 8., csoporttal járt itt
A 44. éves érettségi találkozónkat tartottuk itt okt. 4-én, pénteken. Gyönyörűen megterített, középen rózsacsokorral díszített, négyzetesre alakított, összetolt asztalcsoport várt minket az emeleten. Külön kisasztalon oda volt készítve a projektor, hogy tudjunk unokás képeket vetíteni pendrájvról.
Casablanca Étterem Debrecen - Étel/italCasablanca Étterem Debrecen - EgyébCasablanca Étterem Debrecen - EgyébCasablanca Étterem Debrecen - Egyéb
Casablanca Étterem Debrecen a térképen
4029 DebrecenÓtemető u. 5
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V