Ibolya Söröző Debrecen

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Ibolya Söröző Debrecen vélemények

2023. november 19.egyedül járt itt
Az Ibolya söröző egyike a Péterfia utca fősodratú kocsmáinak, ide is betértem idén nyáron. A felhozatal kommersz, de azért van pár jó boruk, tartanak Igazi Csíki Sört s néhány jobbacska pálinkát. A hely atmoszférája kellemes, hangulatos, a kiszolgálás kedves. Ittam egy rosé Hoegardent. Az árak barátságosak. Jóindulattal 4 pont.
Ibolya Söröző Debrecen - EgyébIbolya Söröző Debrecen - EgyébIbolya Söröző Debrecen - EgyébIbolya Söröző Debrecen - EgyébIbolya Söröző Debrecen - EgyébIbolya Söröző Debrecen - EgyébIbolya Söröző Debrecen - Egyéb
2018. április 11.barátokkal járt itt
Aki Debrecenben él, élt, tanult, vagy éppen csak átutazott nem hagyhatja el úgy a várost, hogy legalább egy sört ne igyon meg az Ibolyába. Egy kult hely, amiről aki már járt itt tudna mesélni. Ár-érték arányban a város egyik legjobbja, a hely a felújítás óta már nem is olyan rossz tisztaság szempontjából.
Átlagos 2016. augusztus 8.egyedül járt itt
Úgy tűnik nem szabadulok a kocsmáktól. Nagyon meleg van, kellene némi folyadék, de arra nincs idő hogy elmenjek beűlni valahová. De éppen a Plàza felé tartok, egy kólát csak lehet kapni. Lehet. A hely berendezése eddig a legszolidabb, az arcok is barátságosabbak, a hely tágas, és komolyabb múltról árulkodik, a kiállított régi rádiók alapján.
Ibolya Söröző Debrecen - BelsőIbolya Söröző Debrecen - BelsőIbolya Söröző Debrecen - Külső kép