Kentucky Fried Chicken Debrecen

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Kentucky Fried Chicken Debrecen vélemények

2020. szeptember 27.a párjával járt itt
Lassan megint önkéntes karanténba vonulunk,igy marad az éttermi kiszállitás. Ezért megnézzük a debreceni éttermek hogy állnak ehhez hozzá. Az első kisérletünk tegnap kudarc volt,a megrendelt 6 tételből csak 5 érkezett meg,az egyébként jónevű étterem egy kuponnal orvosolta a hibát. Na,nézzünk ma egy világcéget!
Kentucky Fried Chicken Debrecen - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. július 30.gyerekekkel járt itt
A szokásos KFC minőség és ár, pont olyan, mint máshol. A rendelést felvevő fiatal viszont türelmes, kedves és segítőkész volt, manapság ritka az ilyen kiszolgálás. Az asztaloknál kevesen üldögéltek, pedig vacsoraidő volt. A tisztaság az asztalokra és környékére vonatkozik, a mosdóba nem mentünk (bár ez is olyan, mint máshol: közös használatú a többi egységgel).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. július 18.barátokkal járt itt
Életemben először és utoljára kipróbáltam a KFC-t, mert annyira jól néz ki a kaja és ismerősök is ajánlották. Szendvicset ettem, a nevét már nem tudom, az ára viszont borsos volt, lévén egy nyamvadt kis szenyó, hozzá kevés krumpli és üditő.