Kentucky Fried Chicken Debrecen

4024 Debrecen, Csapó u. 30.

Kentucky Fried Chicken Debrecen a térképen

Wellness csomagok Debrecen városában

Kentucky Fried Chicken Debrecen vélemények

Debrecen

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 27.
Lassan megint önkéntes karanténba vonulunk,igy marad az éttermi kiszállitás. Ezért megnézzük a debreceni éttermek hogy állnak ehhez hozzá. Az első kisérletünk tegnap kudarc volt,a megrendelt 6 tételből csak 5 érkezett meg,az egyébként jónevű étterem egy kuponnal orvosolta a hibát. Na,nézzünk ma egy világcéget! Rendelés időpontja 17. 20 perc.

botigyu TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
A szokásos KFC minőség és ár, pont olyan, mint máshol. A rendelést felvevő fiatal viszont türelmes, kedves és segítőkész volt, manapság ritka az ilyen kiszolgálás. Az asztaloknál kevesen üldögéltek, pedig vacsoraidő volt. A tisztaság az asztalokra és környékére vonatkozik, a mosdóba nem mentünk (bár ez is olyan, mint máshol: közös használatú a többi egységgel).

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 18.
Életemben először és utoljára kipróbáltam a KFC-t, mert annyira jól néz ki a kaja és ismerősök is ajánlották. Szendvicset ettem, a nevét már nem tudom, az ára viszont borsos volt, lévén egy nyamvadt kis szenyó, hozzá kevés krumpli és üditő. Nagyon gusztán nézett ki, majd amikor beleharaptam, arra gondoltam, hogy milyen száraz, mehetett volna bele valami kis öntet, vagy lehet volt benne, de annyira kevés, hogy nem lehetett észrevenni.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovaglással, pusztakocsikázással, állatsimogatással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.23. - 2021.10.23.
Mary Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.12.20. - 2020.12.27.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Négy Évszak Debrecen
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Szilveszter (min. 3 éj)
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Atlantisi nászút (min. 2 éj)

Kentucky Fried Chicken DebrecenX